Similar lots by type
-
#774
Een lot porselein, bestaande uit een incomplete tête à tête uit Tsjechoslovakije en zes kopjes met acht ondertasjes uit Engeland.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant un tête-à-tête incomplet venant de la Tchécoslovaquie, et six tasses et huit soucoupes anglaises.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#678
Een lampetstel met schaal van blauw en wit porselein met een floraal decor.
Un ensemble d'une lampe et plat en porcelaine blanche et bleue avec décor floral.No longer availableDim. h: 24 Ø: 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#557
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50 / 60 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#515
Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#540
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#510
Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#304
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#577
Een gemberpot van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un pot à gingembre en porcelaine polychrome, décor famille rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#520
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493
Een grote bowl van Cantonporselein met diverse decors in cartouches. Ondraan gemerkt.
Un grand bol en porcelaine de Canton avec décors en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#611
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404
Een lot porselein, bestaande uit een vaasje, zes kopjes en ondertasjes, een dekseldoos met Japans decor en een schelpvormige schaal.
Un lot d'objets en porcelaine comprenant un petit vase, six tasses et sous-tasses, une boite à couvercle à décor chinois et un plat en forme de coquillage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35 / 50
Other lots in this auction
-
#185
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,79 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#270
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en met roze saffieren en een centrale roze kwarts van ± 34 ct.
Bague en or jaune 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs roses et une quartz rose centrale de ± 34 ct.No longer availableDim. 17,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#642
Een ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#703
Een porceleinen beeldje van een beer. Gemerkt.
Une statue en porcelaine représentant un ours. Signée.No longer availableDim. h: 15 cm l: 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#509
“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Rasa (?). Lichte beschadiging.
"Composition". Huile sur panneau. Porte une signature: Rasa. Quelques légers dégâts.No longer availableDim. 24,5 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931
“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#443
Een zittende figuur en een kom van meerkleurig Chinees porselein.
Une coupe et une statue en forme de personne assise en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 23 ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#412
Een theeservies van veelkleurig Satsuma porselein met decor van landschappen met pagodes. Onderaan zegelmerk in goud op zwart (Yoshiyama?). Vijf koppen en schoteltjes (één met randschilfer), vijf dessertbordjes, theepot, melkpot en suikerpot (letsel aan deksel). Begin XXste eeuw.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, décor de pagodes et paysages. Marque sigilaire en or sur noir sous la base (Yoshiyama?). Cinq tasses et sous-tasses ( une porte un éclat), cinq assiettes à dessert, théière, pot à lait et sucrier (dégâts au couvercle). Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#650Märklin
Een lot van vijf wagons, spoortype HO. Modellen 4051, 4053, 4054, 4064 en 4188. Allen in originele doos.
Un lot de cinq wagons, rails de type HO. Modèles 4051, 4053, 4054, 4064 et 4188. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60° / 100 -
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731
Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.
Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.No longer availableEstimate: € 40 / 50