Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen frenologiebuste.
Een porseleinen frenologiebuste.
Een porseleinen frenologiebuste.

Een porseleinen frenologiebuste.

Un buste de phrénologie en porcelaine.
Dim. h: 31 cm
SKU: 1711200400.
Category: Porselein.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #400
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #357
    Lladro

    “De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #281

    Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #217

    Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

    Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #206

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.

    Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #204

    Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.

    Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #307

    Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #380

    Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.

    Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #395

    Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #196

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #224

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

    Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #223

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #318

    Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.

    Une paire de vases à fleurs Vieux Paris, décorés d'un couple avec des grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #241
    Royal Doulton, England

    “Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    " Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."
    No longer available
    Dim. h: 17 - 21 cm
    Estimate: € 170 / 180

Other lots in this auction

  • #393

    Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.

    Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 - 19 - 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #313

    Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.

    Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242

    Een pendule, gedragen door een metalen olifant op houten sokkel. Recent werk.

    Une horloge à pendule portée par un éléphant en métal sur un socle en bois. Travail récent.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #314
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #48

    Een cloisonné schotel met decor van eenden aan de waterkant. Chinees werk. Met oude herstelling.

    Un plat cloisonné décoré de canards au bord de l'eau. Travail chinois. Avec restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #73

    Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.

    Un masque africain, fait d'une carapace de tortue et de brins d'herbe secs.
    No longer available
    Dim. 23 x 16 cm (schild)
    Estimate: € 60 / 100
  • #183

    Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.

    Défense d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0022/2019. 9,9 kg.
    No longer available
    Dim. l: 141 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #396
    Val

    Glaspasta schaaltje met een verzilverd metalen montuur met bladmotief. Gemerkt.

    Plat en pâte de verre avec un cadre en métal argenté avec motif de feuilles. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.

    Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38
    Val St. Lambert

    Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un bol design en cristal rouge et incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #245

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,44 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #139
    Jan Deckers
    Period: 1865 - 1942

    Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.

    Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 30 & 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More