Similar lots by type
-
#219
Een set art-deco boeksteunen met windhonden in bronsgepatineerd koper en zwart marmer.
A set of Art Deco bookends with greyhound figures in bronzed copper patina and black marble. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
A large vase in green glazed Barbotine earthenware in the shape of a tree trunk. Italian work. -
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
An art nouveau bust of a young lady. Carries a sticker at the bottom with the inscription 'J. H. Haage & son, sculptors Rotterdam. Parts restored. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#518
“The Flower Girl”. Een mechanische muzikale pop, Tiffany studio no 14, the great Parisian exhibition 1984. Achteraan gelabeld.
"The Flower Girl." A mechanical musical doll, Tiffany studio no. 14, exhibited at the Great Parisian Exhibition 1984. Labeled on the back. -
#187Otto De BeulPeriod: 1845-1899
“Le Faucheur”. Een gepatineerd bronzen beeld. Onderaan gesigneerd en gieterijstempel "C. Paternotte Fondeur Lembecq”. 19e eeuw.
"The Reaper." A patinated bronze sculpture. Signed at the bottom with foundry stamp "C. Paternotte Fondeur Lembecq". 19th century. -
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century. -
#188Adolfo Cipriani
“Jonge Dame”. Een gesculpteerd marmeren buste. Verso gesigneerd “A. Cyprien”.
"Young Lady". A sculpted marble bust. Signed on the back "A. Cyprien". -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#374
Een set van 2 lampvoeten in messing met Chinese aardewerken beelden. Schade aan de handen.
A set of 2 brass lamp bases with Chinese terracotta figures. Damage to the hands. -
#168
Een paar blauw-grijs cassolettes van geaderd marmer met brons vergulde guirlandes en dennenappel bovenaan.
A pair of blue-gray cassolettes of veined marble with gilt bronze garlands and pinecone finials on top. -
#567Louis Moreaux
“Glorification Du Travail”. Een zamakken buste naar Louis Moreaux. Enkele vingers zijn afgebroken.
"Glorification Du Travail". A zamak bust after Louis Moreaux. Some fingers are broken off. -
#325
Een beeld in zamak van een adelaar gezeten op een rots. Tevens een zakhorlogehouder. Toegevoegd een goudkleurige zakhorloge met opschrift Sogel quartz.
A zamak sculpture of an eagle perched on a rock, also serving as a pocket watch holder. Included is a gold-colored pocket watch inscribed with Sogel quartz. -
#191Jacques Limousin
Een art-deco beeld van een gezeten dame in zamak en ivorine op marmeren sokkel. Gesigneerd Limousin.
An art-deco sculpture of a seated lady in zamak and ivorine on a marble base. Signed Limousin. -
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
"The Holy Virgin Mary." A bust in alabaster. Not signed. -
#691
Een gesculpteerd massief houten beeld van een liggende leeuw. Afrikaans werk.
A sculpted solid wooden statue of a reclining lion. African artwork. -
#193
“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi. -
#216
Een sterk geaderd, rood marmeren zuil in Korintische vorm met bronzen details. Draaibaar tableau bovenaan. Herstelling aan hoekje.
A strongly veined, red marble Corinthian column with bronze details. Rotating tabletop on top. Repair to a corner. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century. -
#634Jef Lambeaux
Een vrouwenbuste in zamak, naar Jef Lambeaux. Kleine schade achteraan.
A women's bust in zamak, after Jef Lambeaux. Minor damage at the back. -
#642
Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#622
“De ananasdrager”. Een gesculpteerd massief houten beeld van een man. Afrikaans werk.
"The pineapple carrier." A sculpted solid wood statue of a man. African artwork.
Other lots in this auction
-
#333Valmazan
“Valmazan - Spain”. Een kandelaar in verzilverd metaal voor drie kaarsen gemonteerd om een schaal. Gemerkt.
"Valmazan - Spain". A candelabra in silver-plated metal for three candles mounted around a dish. Marked. -
#76Gio PontiPeriod: 1960’s
“Leggera”. Een set van 2 stoelen ontworpen door Gio Ponti en gefabriceerd door Cassina. Italy ca. 1960. De beide zittingen zijn te herdoen. De Cassina stickers zijn niet meer aanwezig.
“Leggera”. A set of 2 chairs designed by Gio Ponti and manufactured by Cassina. Italy circa 1960. Both seats need to be redone. The Cassina stickers are no longer present. -
#659
Een gramofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
A gramophone with a copper horn, marked His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd. -
#269
Een vroeg 20ste eeuwse jardinière in barbotine aardewerk, 3 delen in de vorm van een boomstronk. Enkele takken rondom manco, eveneens enkele scheuren.
An early 20th-century barbotine pottery jardinière, 3 parts in the shape of a tree trunk. Some branches are missing, as well as some cracks. -
#403
Een grote Chinese balustervaas met een blauw en grijs decor van bloemen en met twee oren in de vorm van draken. Op een houten sokkeltje. Enige craquelure op de rugzijde.
A large Chinese baluster vase with a blue and gray floral decoration and two dragon-shaped ears. On a wooden base. Some craquelure on the back. -
#137A Trefoloni
“Buste van een jonge dame”. Een buste in albast en brons verguld. Op de schouder gesigneerd.
"Bust of a young lady". A bust in alabaster and gilded bronze. Signed on the shoulder. -
#291
Een porseleinen tabaksdoos met schuif en met floraal decor versierd. Onderaan gemonogrammeerd “MG” & “StCt”.
A porcelain tobacco box decorated with floral motifs and a sliding mechanism. Monogrammed "MG" & "StCt" at the bottom. -
#159
“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieren.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieren. -
#361
Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
A plastic figurine of a nurse on an alabaster base. -
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#652J. Rousseau
“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
"The fisherman". A zinc alloy statue of a young man with a basket filled with fish and a fishing rod. Signed J. Rousseau. -
#614Capaci
Een moderne design stalamp met 3 spotjes en gechromeerde arm, onderaan gemerkt.
A modern design floor lamp with 3 spotlights and a chrome arm, marked at the bottom.