#293Een paar houten ornamenten gesculpteerd in de vorm van artisjokken.
Une paire d'ornements en bois sculptés en forme d'artichauts.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406BidjarTwee handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
#342Max BrunningPeriod: 1887 - 1968.“Meisje”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Fille". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#312Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
#583Val Saint LambertEen mauve en blauwe schaal van kristal.
#182Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas.
#307Een grote fractie amethist.
#439Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
#574Van Lens“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120