Other lots in this auction
-
#50Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en één robijn cabochon van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'un rubis cabochon de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 500 / 600 -
#565Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.
Une écharpe en satin noir avec empiècements en dentelle sertis de fleurs brodées.No longer availableDim. 280 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
Trois poupées de fertilité en bois, montées sur une ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 27 - 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Jan Hermann Barend KoekkoekPeriod: 1840 - 1912“Hollandse vrouw op de binnenkoer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Femme hollandaise dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 300 / 400 -
#660Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#673Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.
Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.No longer availableDim. h: 11- 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#395Lalique, FranceEen siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.
Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.No longer availableDim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.No longer availableDim. L. ca 20 cmEstimate: € 40 / 45 -
#559Albert BockstaelPeriod: 1898 - 1989“Symbolistich tafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène symbolique". Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 125 x 101,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#144“Bedelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mendiant". Huile sur toile. Signeé. XIXème siècle.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429“Heat wave II & III”. Gemengde techniek op papier.
"Vague de chaleur II et III". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 800 / 1200


