Similar lots by type
-
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen. -
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style.
Other lots in this auction
-
#564Floris Jespers
“Hoevezicht”. Een tekening, houtskool op paier. Gesigneerd.
"Hoevezicht" (Farm View). A drawing, charcoal on paper. Signed. -
#414C. Mabiala
“Een Afrikaanse markt met talrijke personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"An African market with numerous figures". Oil on canvas. Signed and dated 1989. -
#688
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé. -
#260
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met een grijze parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with grey pearls and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct. -
#385
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18kt yellow gold ring set with brilliants totaling approximately 0.14 ct. and rubies totaling approximately 0.30 ct. -
#27
Een verguld bronzen tafelbel met opschrift “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handvat in hoofdvorm en strijdtafereel in het decor. Ca. 1880, Nederland.
A gilded bronze table bell with the inscription “F. Hemony Me Fecit Anno 1569”. Handle in the form of a head and battle scene in the decor. Approx. 1880, Netherlands. -
#563Boom
Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses. -
#258Val Saint Lambert
Een set van 8 geslepen kristallen vazen. In verschillende kleuren. 6 grote en 2 kleine.
A set of 8 cut crystal vases. In various colors. 6 large and 2 small. -
#386
Een modernistisch ladekastje met veelkleurige laden en verschillende handvatten.
A modernist chest of drawers with multicolored drawers and various handles. -
#618
Een set van 2 grote kandelaars voor 5 kaarsen in verzilverd metaal.
A set of 2 large candle holders for 5 candles in silver-plated metal. -
#325
Een beeld in zamak van een adelaar gezeten op een rots. Tevens een zakhorlogehouder. Toegevoegd een goudkleurige zakhorloge met opschrift Sogel quartz.
A zamak sculpture of an eagle perched on a rock, also serving as a pocket watch holder. Included is a gold-colored pocket watch inscribed with Sogel quartz. -
#42Louis GruytersPeriod: 1897-1975
“Bloemenstilleven met Chrysanten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with Chrysanthemums". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.