Other lots in this auction
-
#702
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#390
“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#840
Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
Une miniature, portrait de femme peint à la main dans un encadrement.No longer availableDim. Ø: 6 cmEstimate: € 30 / 40 -
#760
Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en métal à six bras et abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#510
Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#104Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886 - 1952
“Bijlengang te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée des haches, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#59
“Scène d’Auvergne en 1815”. Een XIXe eeuwse lithografie naar een werk van Horace Vernet.
”Scène d’Auvergne en 1815”. Une lithographie du XIXème siècle, d’après une oeuvre par Horace Vernet.No longer availableDim. 23 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#77536; 37; 38 & 39 Matchbox Series
Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Opel Diplomat.- Dodge beestenwagen.- Honda motorfiets op aanhangwagen.- Ford tractor.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Opel Diplomat.- Dodge fourgon animalier.- Honda moto sur remorque.- Ford tracteur.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#640
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#561
Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een masker maakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis qui fabrique un masque. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#813Amphora
Een aardewerken vaasje met een meerkleurig bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt. Barst in de rand.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome en relief. Marque sous la base. Fissure au rebord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 45 / 55