Similar lots by type
-
#799Choisy & JenappesEen lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#794Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671KaiserEen grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#568Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 180 -
#601Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 280 -
#663Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.
Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Royal Dux“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 100 -
#415Volkstedt“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#565Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#558Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#500Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#560Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#593Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360 / 380 -
#563Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#600Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#597Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#722Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.
Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#578Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#623Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#598Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320 / 340 -
#515Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#546Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.
Deux fauteuils sculptés, recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#27Gedeelte glasservies van gegraveerd kristal. 54 stuks.
Partie de service à verres en cristal gravé. 54 pièces.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#271Twee glazen stolpen met heiligenbeelden.
Deux statues pieuses sous globes en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#210Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en ro blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#231Een bronzen gestileerd hoofd naar Modigliani.
Tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 140 / 160 -
#729“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#713Drie tanden van gebeeldhouwd ivoor, kan opgebouwd worden als staande vaas. Begin XXste eenw. We voegen er een taartschep van been aan toe.
Trois défenses en ivoire sculptée, montage en vase possible. Début XXième siècle. Nous ajoutons une pelle à tarte en ivoire.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#656Een eikenhouten pastorijkastje met een gesculpteerd paneeldeurtje bovenaan en onderaan en een lade tussenin
Une petite armoire de presbytère avec deux portes sculptées et un miroir au milieu.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 100° / 150 -
#555Een slabestek, een papiersnijder en een krokodil van bewerkt ivoor.
Couvert à salade, coupe papier et crocodile en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 232,58 gEstimate: € 150 / 200 -
#645Een paar zuilen van groen marmer en brons.
Paire de colonnes en marbre vert et bronze.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200 / 260 -
#282J. Derk“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#227Een paar gietijzeren deurkloppers in de vorm van koeien met een ring in de neus.
Paire de heurtoirs en fonte en forme de vaches tenant un anneau dans leurs nez.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120

