#654Corneille“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
#393Een lot decoratie m.b.t. scheepvaart, bestaande uit een spiegel in een patrijspoort, een asbak, drie instrumenten en een kleine scheepsschroef.
Lot de décorations concernant la navigation comprenant un miroir dans un hublot, un cendrier, trois instruments et une hélice miniature.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#178Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
#744Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
#289Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met kunstlederen bekleding.
#251“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
#485Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
#45Een 14 karaats geel gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en saffiertjes.
#482Roland DevolderPeriod: °1938“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20 / 30