Other lots in this auction
-
#160Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met één briljant van +- 0,25 ct.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti d'un diamant de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 550 / 650 -
#90Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#600Een lot lederwaren, waaronder reistas, een reistas gemerkt van Mulberry, een draagtasje en een Oosterse riem.
Un lot de maroquinerie, dont un sac de voyage, un sac de voyage marqué Mulberry, un tote bag et une ceinture orientale.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#21Een lot van negen kleine en twee grote borden van Straatsburgs aardewerk.
Un lot de neuf petites et deux grandes assiettes en faïence strasbourgeoise.No longer availableDim. Ø: 22 - 27 cmEstimate: € 90 / 120 -
#16Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Un ensemble de six chaises en acajou anglais, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H:97cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,51 ct. VVS1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableEstimate: € 1400 / 1500 -
#71“Le Sauveteur”. Een beeld van zamak op rood houten sokkel.
Le Sauveteur. Une sculpture en régule sur un socle en bois rouge.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75 / 100 -
#163Drie menuhouders van porselein en biscuit. Eén met een los porseleinen menublad, geflankeerd door een jongen in een hangmat. De andere een paar met putti achter grote druivenbladeren en gemerkt van Volkstedt-Rudolstadt. Omstreeks 1900.
Trois supports de menu en porcelaine et biscuit. L'un avec un plateau de menu en porcelaine, flanqué d'un garçon dans un hamac. L'autre une paire de putti derrière de grandes feuilles de vigne et marqué Volkstedt-Rudolstadt. Vers 1900 .No longer availableDim. 17,5 & 11,5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#556Een klein wandkleedje van zijde met decor van een pauw op een tak.
Une petite tapisserie en soie décorée d'un paon sur une branche.No longer availableDim. 94 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563Reinhold Merkelbach, GrenzhausenEen Duits klepkannetje van steengoed met tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Un pot couvert en grès allemand avec couvercle en étain. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#432“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80 / 120


