Similar lots by type
-
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#477Een verguld messingen luchter met vijftien lichtpunten in twee niveaus en rijkelijk versierd met geslepen kleurloos kristallen pendeloques. Fabricage met Swarovski kristal bij Lusterie Stella te Mortsel.
Lustre en laiton doré à quinze points lumineux sur deux niveaux et richement décoré de pendeloques en cristal incolore taillé. Fabriqué au cristal Swarovski chez Lusterie Stella à Mortsel.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#36Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#498Een gemberpot van Chinees porselein met een double lucky-decor op een vegetale achtergrond. Met houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor double porte-bonheur sur fond végétal. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447Een verguld messingen sac-à-perlesluchter met drie lichtpunten met vlamvormige gesatineerde glazen kapjes en versierd rondom met bloemenguirlandes.
Lustre sac-à-perles en laiton doré à trois lumières avec abat-jour en verre satiné en forme de flamme et décoré tout autour de guirlandes florales.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#513Drie gemberpotten van Chinees porselein met blauw op witte bloemendecors.
Trois pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 21 - 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#437Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkeurig decor van diverse personages in een tuin. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers personnages dans un jardin. Le couvercle est décoré d'un chien de Fo. Marqué en bas. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 350 / 450 -
#423Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#454Salvador Dali“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320 / 350 -
#335Een beeldje van meerkleurig Saksisch porselein. Gaaf. Onderaan gemerkt.
Une figurine en porcelaine saxonne multicolore. Intact. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#527Een paar vierhoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Paire de vases rectangulaires en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een gepolychromeerde houten lampenvoet.
Un pied de lampe en bois polychrome.No longer availableDim. h: 120 cm (m.k.)Estimate: € 40 / 50 -
#518Een hoge gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Dekselknop manco.
Un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de longues élises dans un jardin. Manque le bouton du couvercle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#407Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met tekens op de rug (vervaagd).
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et des personnages au dos (délavé).No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#440Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.
Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 320 / 360 -
#591Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 75 / 100 -
#520Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75 / 100 -
#418Een grote balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pauwen in bloeiende struiken.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240 -
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#455Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436Zes kommetjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches op fond van capucineglazuur.
Six bols en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores dans des cartouches sur fond de glaçure capucine.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 90 / 150 -
#428Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#264Jules RamboPeriod: 1896 - 1974“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 60 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#548Een paar gietijzeren kanonnetjes als boekensteuntjes.
Une paire de canons en fonte comme serre-livres.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableDim. H:72cmEstimate: € 25 / 35 -
#15Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,38 ct.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#505“Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.
Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Een paar antieke bronzen Ganeshbeeldjes.
Une paire de figurines Ganesh en bronze.No longer availableDim. h: 9,5 & 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599Een gedecoreerd houten juk met smeedijzeren beslag.
Un joug en bois décoré avec des garnitures en fer forgé.No longer availableDim. b: 163 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 K witgouden armband met een geelgoud hartje bezet met kleine diamantjes.
Un bracelet en or blanc 18 carats avec un cœur en or jaune serti de petits diamants.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#40Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 14,36 gEstimate: € 400 / 500 -
#590Een metalen art deco luchtertje met glazen kapjes. Eén kapje gebroken.
Un lustre art déco en métal avec des abat-jour en verre. Un abat-jour est cassé.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 35 / 45 -
#194“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
“Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559Jef Clerens“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35 / 45


