#112“Madonna met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 240 / 300 -
#443Een Boeddha van meerkleurig en verguld porselein in schrijn.
Un Bouddha en porcelaine polychrome et dorure. Dans son écrin.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 45 / 55 -
#455Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Un service à dîner en porcelaine au décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#290Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct. en een centrale saffier van ± 1,40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct et d’un saphir central de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#436Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
#714Een lot van twaalf boeken met betrekking tot kunst.
#155Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
#525TabrizEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
#408Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40 / 50