Similar lots by type
-
#296Een zwart geschilderde massief houten zuil.
A black-painted solid wooden column. -
#92Victor CretenPeriod: 1878 - 1966“De oude molen”, een aquarel op papier, gesigneerd Victor Creten.
"The old mill," a watercolor on paper, signed by Victor Creten. -
#36Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.
A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket. -
#6Een houten consoletafeltje met één lade in Louis XV-stijl.
A wooden console table with one drawer in the Louis XV style. -
#332Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Dorpszicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Village view with haystacks," a painting, oil on panel, signed. -
#46Een massief houten commode met gefineerde fronten. 2 deuren en 1 lade voorzien voor bestek.
A solid wooden chest of drawers with veneered fronts. 2 doors and 1 drawer provided for cutlery. -
#219Frans Van ImmerseelPeriod: 1909 - 1978“De vrouw is het zout des levens, daarom moet de man drinken”, een glas-in-loodraam, gesigneerd.
"The woman is the salt of life, that's why the man must drink", a stained glass window, signed.Place a bid ›Estimate: € 100 / 150 -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#126Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style. -
#294Gerard JacobsPeriod: 1865 - 1958“Aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd Ger. Jacobs.
"At the Water's Edge", a painting, oil on panel, signed Ger. Jacobs. -
#104“Bouwgrond te koop”, een oud houten bord beschilderd door Jos.
"Building plot for sale", an old wooden sign painted by Jos. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper. -
#372‘Archeologische Herinnering aan ‘Het Angelus’ van Millet’. Een genummerde kunstdruk op zijde door Demart, naar het werk van Dali. Nr. 475 uit een oplage van 2000 exemplaren.
'Archaeological Reminder of 'The Angelus' by Millet'. A numbered art print on silk by Demart, based on the work of Dali. No. 475 out of an edition of 2000 copies. -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#81Een een kazuifel met borduursel en een stola.
A chasuble with embroidery and a stole.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#381Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, met lang levensymbolen. Met porseleinen deksels.
A pair of ginger jars made of blue and white porcelain, decorated with symbols of longevity. With porcelain lids. -
#396Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.
A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons. -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#136Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors. -
#276Een staande lamp met massieve messing voet, oa gedecoreerd met engeltjes.
A standing lamp with a solid brass base, decorated with angels. -
#76Een ronde massief houten tafel, barst in het blad.
A round solid wooden table, crack in the top. -
#316Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A standing lamp with a brass base, shade damaged.
Other lots in this auction
-
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
#578Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#58Christofle FranceEen set van 6 verzilverd metalen eierdopjes op schaaltje. Gemerkt.
A set of 6 silver-plated metal egg cups on a tray. Marked.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#251Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.
A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#367Een grote Chinese cilindervaas met blauw op wit decor van een paleis aan het water.
A large Chinese cylindrical vase with blue on white decoration of a palace by the water. -
#178DelheidEen zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.
A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. -
#138Christian DiorEen vintage glazen decanteerkaraf met verzilverde ring bovenaan. Gemerkt “Christian Dior”. Medio 1980.
A vintage glass decanter with a silver-plated ring at the top. Marked "Christian Dior". Circa 1980. -
#65Lot koperen, bronzen en nikkelen munten. Van het einde van de XIXde eeuw tot de jaren 1980. mogelijk België, Bulgarije, Cuba, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittanië, Italië, Joegoslavië, Luxemburg, Polen, Portugal, Rhodesië, Roemenië, Verenigde Staten, Zuid-Afrika, Zwitserland e.a.
Lot of copper, bronze, and nickel coins. From the late 19th century to the 1980s. Possibly from Belgium, Bulgaria, Cuba, Germany, France, Great Britain, Italy, Yugoslavia, Luxembourg, Poland, Portugal, Rhodesia, Romania, United States, South Africa, Switzerland, and others.


