Other lots in this auction
-
#302
“Vissersboten bij eb”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche par marée basse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#713
Een Afrikaans houten vruchtbaarheidsbeeld en een waterkruik.
Statuette de fertilité en bois et cruche à eau. Travail africain.No longer availableDim. h: 65 & 27 cmEstimate: € 80/100 -
#582
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op board. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition abstraite”. Technique mixte sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 97 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#743
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw.
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/240 -
#647
Een gebeeldhouwde hardhouten olifant.
Eléphant en bois dur sculpté.No longer availableDim. 87 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#481
“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
“Fumeur de pipe”. Statuette ancienne en bronze. Travail africain.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#408
Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Collection de pièces de monnaie concernant des bandes dessinées. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#388
Koperen art nouveau inktstel met twee glazen inktpotten.
Encrier art nouveau en cuivre avec deux réservoirs en verre.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#801
Een Venetiaanse spiegel van geslepen en gegraveerd glas.
Miroir vénitien en verre taillé et gravé.No longer availableDim. 115 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#515Neutrowound
Een oude radio in metalen kast, model ‘Super Six’. Bouwjaar 1926.
Ancienne radio en métal, modèle “Super Six”. Année 1926.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 120/200 -
#618
Een opgezette kop van een edelhert. Schotland, 1990.
Tête de cerf empaillée. Ecosse 1990.No longer availableDim. 75 x 140 cmEstimate: € 200/300