#359Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base.No longer availableDim. h 20Estimate: € 40 / 60 -
#577Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
A pair of Chinese porcelain lidded pots with landscape scene.No longer availableDim. 24 x Ø 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#507Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#628Maria Innocentia HummelEen lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
#478Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
#247Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
#508Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
#639Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
#279Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom.No longer availableDim. H: 9-17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#268“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
#593Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
#581Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration.No longer availableDim. 36,5 x Ø 17 cmEstimate: € 150 / 200 -
#243Minton, England“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
"Shalimar, Minton". A 47-piece dinnerware set for 6 people consisting of 6 dinner plates, 6 soup bowls, 6 dessert plates, 6 saucers, 6 cups, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 1 salt and pepper set, 4 bowls, 2 oval platters, and 1 cake plate.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#571Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
#348Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work.No longer availableDim. h 34 x l 35 x d 20 cmEstimate: € 40 / 60
#590Zestien langspeelplaten. Div. “Chansons de nos 20 ans”. Cora Vaucaire. Françoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).
#148Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
#15Een paar klassieke houten kandelaars.
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#357Delphine Boël Serax“Jar Love”. Een porseleinen kan in originele doos, met certificaat. Uit de collectie “The Art of dining”, Delphine for Serax.
"Jar Love". A porcelain pitcher in original box, with certificate. From the collection "The Art of Dining", Delphine for Serax.No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129Paul Permeke”Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 300 / 400 -
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#650Drieënveertig 45-toerenplaten. Popmuziek Van Alphaville tot Zen. Uit de tijd, enkele zonder sleeve, maar doorgaans in erg goede staat. Jaren zestig, zeventig, begin tachtig.
Forty-three 45 RPM records. Pop music from Alphaville to Zen. From varying times, some without sleeves, but generally in very good condition. From the sixties, seventies, and early eighties.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
"Herring Eater". A painting, mixed media on paper. Signed and dated 1947 at the bottom.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 80 / 120