Similar lots by type
-
#571
Een paar cilindervormige, Chinees porseleinen bloempotten met floraal decor.
A pair of cylindrical, Chinese porcelain flower pots with floral decoration. -
#628Maria Innocentia Hummel
Een lot van 4 Hummel porseleinen beeldjes. Diverse modellen; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963.
A lot of 4 Hummel porcelain figurines. Various models; 195 2/0 - 1948, 306 - 1955, 124/0, 367 - 1963. -
#488
Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
A Chinese porcelain vase decorated with a dragon. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#268
“Spaanse danseres” & “ Deux Danseurs”. 2 porseleinen beeldjes. Herstelling aan de vingertje.
"Spanish dancer" & "Two Dancers". A lot of 2 porcelain figurines. Repair on the finger. -
#348
Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
A vintage polychrome porcelain group of 2 peacocks. Italian work. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century. -
#274
Een lot van 3 stolpen in oud glas gevuld met devoot huisvlijt en Vieux Bruxelles vaasjes met droogbloemen.
A lot of 3 cloches in old glass filled with religious homemade items and vieux Bruxelles vases with dried flowers. -
#359
Een set van drie Chinese Nanking vaasjes met krijgers in het decor. De twee kleinste staan op een houten sokkeltje.
A set of three Chinese Nanking vases with warriors in the decor. The two smallest ones are placed on a wooden base. -
#581
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#487
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in hexagonale vorm met floraal en figuratief decor.
A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases in hexagonal shape with floral and figurative decoration. -
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century. -
#507
Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings. -
#577
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met landschapstafereel.
A pair of Chinese porcelain lidded pots with landscape scene. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#161
Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.
A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, onderaan gemerkt Royal Doulton.
A lot of 4 figurative bisque groups with an accompanying porcelain flower bouquet, marked Royal Doulton at the bottom. -
#247
Een Frans porseleinen koffiestel met verguld floraal decor. Bestaande uit koffiekan, suikerpot, melkkannetje, 6 kopjes en schoteltjes. Verso merkteken.
A French porcelain coffee set with gilt floral decoration. Consists of coffee pot, sugar bowl, creamer, 6 cups, and saucers. Marked on the back. -
#478
Een modern porseleinen vaas in de vorm van een tros bananen.
A modern porcelain vase shaped like a bunch of bananas. -
#243Minton, England
“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
"Shalimar, Minton". A 47-piece dinnerware set for 6 people consisting of 6 dinner plates, 6 soup bowls, 6 dessert plates, 6 saucers, 6 cups, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 1 salt and pepper set, 4 bowls, 2 oval platters, and 1 cake plate.Place a bid ›Estimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#78Val Saint Lambert
Een kristallen vaas, kleurloos en roze in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and pink colored within the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom. -
#34
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#531
Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A sculpted Chinese solid wood statue of a seated Bodhisattva. -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription. -
#88Val Saint Lambert
“Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.
"Elysee". A pair of crystal candlesticks in original box, marked. -
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
A lot of two British police headgear items, one Custodian helmet and one ladies' police hat.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#709
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper. -
#551
Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia. -
#193
“Twee kinderen met krab”. Een beeld van wit gepatineerd albast en marmer. Naar het werk van Guglielmo Pugi.
"Two children with crab." A sculpture in white patinated alabaster and marble. Inspired by the work of Guglielmo Pugi. -
#94
“Maritiem zicht”. Olieverf op doek, links onder onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
"Maritime view." Oil on canvas, signed illegibly lower left. 19th century. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#228Val Saint Lambert
Een set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.