#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
#417“Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.
"Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.No longer availableDim. 50 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#274Noel RekingerPeriod: 1934 - ....“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.
"Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
A round butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Vier Tasca Capodimonte“Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.
“Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#628Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.
A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.No longer availableDim. h 36 en h 41 cmEstimate: € 60 / 80