#359Een Tibetaans Srang bankbiljet, 25 Srang, vermoedelijk 1947.
A Tibetan Srang banknote, 25 Srang, thought to be from around 1947.No longer availableDim. 11 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47DresdenEen Duits porseleinen beeldje van 2 dansende figuren. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of 2 dancing figures. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#134Period: 19e eeuw“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#322“Lentebloesems”. Een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Walter Elst, achteraan atelierstempel.
"Spring Blossoms". A painting, oil on board, signed Walter Elst, with studio stamp on the back.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#65Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
An antique pocket watch, 800‰, late 19th century.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120