#158Sansui TU-666Een vintage tuner, Sansui TU-666, gefabriceerd van 1970 tot 1972, in zeer mooie optische staat, niet getest!
A vintage tuner, Sansui TU-666, manufactured from 1970 to 1972, in very nice cosmetic condition, not tested!No longer availableDim. 13.5 x 33.5 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#549Een wollen handgeknoopt oosters tapijt.
A woolen hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 205 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283Een lot varia zilver, bestaande uit een broche, beker, ring, pennetje, 2 sigarettenhouders en 2 sierobjecten. 250g, beker gemerkt STERLG.
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale cognackleurige diamant emerald cut SI2 van 0,72 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central cognac-colored emerald cut SI2 diamond of 0.72 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.26 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#311Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
A religious plaster patinated statue of the Holy Mother standing in a niche. Signs of restoration at the top.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een lot van 23 State-Police insignes uitgebracht door Gode. In een verzamelkoffertje.
A lot of 23 State-Police insignias by Gode. Housed in a collector's case.No longer availableDim. 6.5 x 41.5 x 23.5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#238Een lot van 15 stuks art-nouveau glas, deels gemetaliseerd, bestaande uit flesjes, vaasjes en glaasjes. In de stijl van Loetz.
A lot of 15 pieces of art-nouveau glass, partly metallized, consisting of bottles, vases, and glasses. In the style of Loetz.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#27L. Minard-Van Hoorebeke“Description de Mereaux et autres objets anciens gildes et corps de metiers”, Gand 1877.
"Description of medals and other ancient gilded objects and guild members", Ghent 1877.No longer availableDim. 3.5 x 35 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.No longer availableEstimate: € 120 / 180