#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#180Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 1 ct in total.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#619Hein Verdonk“Poldergezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Polder landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 174 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een houten Afrikaanse Djembé met gesculpteerde details. In stoffen draagzak.
A wooden African Djembe drum with sculpted details. In fabric carrying bag.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#67Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#640RodaniaEen Rodania horloge met kristallen versierd in doos. Genummerd 24317.
A Rodania watch adorned with crystals in box. Numbered 24317.No longer availableEstimate: € 40 / 60