#142August TersPeriod: 1870 - 1928“Jong koppel met geit aan de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek in zwarte kader. Gesigneerd A. Ters.
"Young couple with goat by the river". A painting, oil on canvas in black frame. Signed A. Ters.No longer availableDim. 109 x 128 cmEstimate: € 250 / 350 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#552Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#442Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerd figuratief”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en E/A.
"Stylized figurative". A lithograph on paper. Signed and marked E/A outside of the plate at the bottom.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#577Da Vinci CrystalEen 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.
A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#469Felix De Boeck“Gestileerd figuratief”. Een lot van 3 prints op papier.
"Stylized figurative." A lot of 3 prints on paper.No longer availableDim. 10 x 14 & 22 x 15 & 23 x 21 cmEstimate: € 120 / 180 -
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#96Een Lodewijk XV-stijl houten secretaire met mahonie- en wortelfineer. Groen lederen schrijfblad en bronzen ornamenten.
A Louis XV-style wooden secretary with mahogany and root veneer. Green leather writing surface and bronze ornaments.No longer availableDim. 102 x 92 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74“Vrome kinderen”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Naar Hans Holbein.
"Pious children". A painting, oil on panel in a gilt frame. After Hans Holbein.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 100 / 150