Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.
Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.

Een porseleinen tabakspot met messingen monturen in barokke stijl. Draagt merk onderaan.

A porcelain tobacco jar with brass mounts in baroque style. Marked on the bottom.
Dim. h 20 cm
SKU: 2506240068.
Auction day: 25 June 2024 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #144
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld. Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.

    "Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 39 x 26 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #235
    Verigord Verrerie Laeken

    Een lot meerkleurig Art Deco polychroom porselein met vergulde details, gemerkt Laeken en Verigord. Bestaande uit een vide poche en 2 schenkkannetjes.

    A lot of multicolored Art Deco polychrome porcelain with gilded details, marked Laeken and Verigord. Consisting of a vide poche and 2 small jugs.
    No longer available
    Dim. 28 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #491

    “Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #417

    “Duafe”. Een Afrikaanse houten gesculpteerde kam met 3 figuren bovenop. Ghana.

    "Duafe". An African wooden carved comb with 3 figures on top. From Ghana.
    No longer available
    Dim. 50 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Noel Rekinger
    Period: 1934 - ....

    “Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Rekinger.

    "Sitting Nude." A painting, oil on canvas, signed N. Rekinger.
    No longer available
    Dim. 34 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #642

    Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.

    A round butler's mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #661

    Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.

    A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.
    No longer available
    Dim. h 33,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288
    Vier Tasca Capodimonte

    “Hofmakerij”. Een tafellamp met gestoffeerde kap en meerkleurig porseleinen groep op vergulde voet. Onderaan gesigneerd.

    “Courtship”. A table lamp with upholstered shade and multicolored porcelain group on a gilded base. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #441

    Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.

    A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.
    No longer available
    Dim. H: 40cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #496

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout en fijn gesculpteerde details. Omstreeks 1900.

    A walnut and oak buffet with finely carved details. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 195 x 57 x 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577
    Da Vinci Crystal

    Een 52-delig kristallen glasservies, Da Vinci Crystal. Bestaande uit 11 waterglazen, 9 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen, 8 borrelglazen, 6 limonadeglazen en 6 cognacglazen. Grotendeels in originele verpakking.

    A 52-piece crystal glass service by Da Vinci Crystal. Includes 11 water glasses, 9 red wine glasses, 12 white wine glasses, 8 shot glasses, 6 juice glasses, and 6 cognac glasses. Mostly in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628

    Een set van 2 retro vazen in meerkleurig aardewerk, afgewerkt met een goudkleurige rand.

    A set of 2 retro vases in multicolored earthenware, finished with a gold rim.
    No longer available
    Dim. h 36 en h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More