#6Een massief houten bijzettafeltje met een rond geslepen glazen blad.
A solid wood side table with a round cut glass top.No longer availableDim. h 56 x Ø 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#289Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op Brugge”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 52/350.
#603Een paar antiek koperen kandelaars. Begin 20e eeuw.
#486Een mahoniehouten causeuse met katoenen bekleding. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany settee with cotton upholstery. Louis-Philippe era.No longer availableDim. 107 x 170 cmEstimate: € 200 / 300 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687Een Balinees houten beeld van een vrouw met florale hoofdtooi.
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#383Een lot van vier antieke metalen voorwerpen, waaronder een kunstig bewerkte karaf, een sierlijke dekselpot, een verzilverde vaas en een gedetailleerd beeld van een haan.
A lot of four antique metal objects, including an intricately decorated decanter, an elegant lidded pot, a silver-plated vase, and a detailed rooster figurine.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120