#500Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#118Een polychrome houten reliekschrijn van de heilige St. Germanus. Met etiket van ‘Beveren Korte Walle.’ onderaan. Vermoedelijk vroeg 19de eeuw. Met achteraan een (leeg) compartiment.
A polychrome wooden reliquary of St. Germanus. With label 'Beveren Korte Walle' at the bottom. Presumably early 19th century. Featuring an (empty) compartment at the back.No longer availableDim. 24 x 29,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
A soup tureen with matching dish featuring a floral design. Marked LG Limoges.No longer availableDim. Ø 30 cm (schotel)Estimate: € 40 / 50 -
#497“3 Dolfijntjes”. Een bronzen beeld met fontein.
#396Een koperen bijzettafeltje, het tablet in de vorm van een gegraveerd blad met een kever en een vogel in reliëf. Op een centrale driepoot in bamboe-imitatie versierd met een touwmotief. Omstreeks 1900.
A copper side table, the top in the shape of an engraved leaf with a beetle and a bird in relief. On a central tripod in bamboo imitation decorated with a rope motif. Circa 1900.No longer availableDim. H. 80 x 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#58Een mahoniehouten bestekkist, George III stijl, met marqueterie schelp binnenin. Enkele barstjes in het houtwerk. Vroeg 19e eeuws.
A mahogany cutlery box, George III style, with shell marquetry inside. Some cracks in the woodwork. Early 19th century.No longer availableDim. 35 x 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Albert AllemanPeriod: 1892-1933“Kinderportret van Mevrouw Williame”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1931.
"Child portrait of Mrs. Williame". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed and dated 1931 at the bottom.No longer availableDim. 79 x 68 cmEstimate: € 100 / 150 -
#49“Gestileerd Circus”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel.
"Stylized Circus". A painting, mixed media on panel.No longer availableDim. 82 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 90 / 100