Similar lots by type
-
#198
“La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320/360 -
#673
Een dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met een Fo-hond.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs. Couvercle surmonté d’un chien de Phô.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 85/90 -
#771
Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30/50 -
#283De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#538
Een paar vaasjes van celadonporselein met een decor van bloesems in reliëf.
Une paire de vases en porcelaine Céladon, décor de floraisons en relief.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#498
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 85/100 -
#593
Een grote bolle dekselvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van karpers.
Grand vase couvert en porcelaine de Chine décoré en bleu eet blanc de carpes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 360/380 -
#493
Een theepotje van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
Une théière en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/50 -
#648
Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200/300 -
#758
Twee Frans porseleinen soepterrines, waarvan één met een verguld decor en met pollepel en een ander met een floraal decor. De eerste gemerkt van Lunéville.
Deux soupières en porcelaine française dont une à décor doré et à la louche à la marque de Lunéville, l’autre à décor floral.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#321
Een porseleinen dekseldoos met zilverglazuur. het deksel getooid met een roos.
Une boîte à couvercle en porcelaine et glaçure argentée. Le couvercle à décoration d’une rose.No longer availableDim. b: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#723
“Guan Yin op hert”. Een groep van monochroom wit porselein in de geest vanhet Blanc-de-Chine.
”Guanyin sur cerf”. Groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#3
Een lot van elf beeldjes van meerkleurig Belgisch, Duits en Frans porselein. XIXe en XXe eeuw. Twee licht beschadigd.
Un lot de onze statues en porcelaine polychrome belge, allemande et française. XIXème et XXème siècle. Deux avec légers dégâts.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 55/80 -
#513
Een oude wijze van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine. Achteraan gemerkt.
Un vieux sage en porcelaine blanche monochrome dans l’esprit du Blanc-de-Chine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65/80 -
#517
Een bordje van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages en bloemen. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Canton, décor polychrome de personnages et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#687
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens en plantenmotieven.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de symboles de longévité et de motifs végétaux.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#773
Een tête-à-tête van porselein met vergulde details. XIXe eeuw.
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#743
Een tête-à-tête op dienblaadje met meerkleurige en vergulde decors op kobaltblauwe fond.
Tête-à-tête sur présentoir en porcelaine à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#497
Een magere man van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un homme maigre en porcelaine blanche d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 65/80 -
#527
Een vijfdelig kaststel van Imariporselein bestaande uit twee kraagvazen en drie dekselvazen, getooid met Fo-honden.
Une garniture de cheminée en cinq pièces, comprenant deux vases à cols, trois vases à couvercles, décoration de chiens Fo.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/300 -
#98
“Grieks tafereel”. Een porseleinen groep. Eén vleugeltje manco.
”Scène grecque”. Un groupe en porcelaine. Une aile manquante.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#707
Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.
Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.No longer availableDim. h: 14 - 20 cmEstimate: € 60/80 -
#54Flora, Wenen
Een grote porseleinen sierschotel met een handgeschilderd en verguld decor van Robert Pilz. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en porcelaine, décor peint à la main et doré par Robert Pilz. Marque au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#602
Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/400 -
#611
Een groep van groen jade. Chinees werk, met houten sokkel.
Groupe en jade avec socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 150/200 -
#524
Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50/55 -
#327Hergé
“Tintin”. Zeven albums in zeer gelezen staat. Harde covers.
”Tintin”. Sept albums à couverture dure, état usuré.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#598
16 boeken over wetenschap en industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Delen 1 (2 maal) , 3 en “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, behoorlijke staat. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 delen. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. En 10 andere.
16 livres sur les sciences et l’industrie. M. Christian. “Traité de Mécanique Industrielle”. Parties 1 (2 maal) , 3 et “Planches”. Ed. Bachelier, Paris, 1822. In-4°, état convenable. Eric Gerard. “Leçons sur l’Electricité”. 2 vol. Ed. Gauthier-Villars & Fils, Paris & Léon de Thier, Liège 1891. Et 10 autres.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#297
Een opgezette zeekoet uit 1956.
Un guillemot de troïl empaillé de 1956.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75/90 -
#277
Zes diverse beeldjes van polychroom porselein en biscuit.
Six statuettes diverses en porcelaine polychrome et biscuit.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#440
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 350/450 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en drie kleine diamantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de rubis taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,80 ct et de trois petits diamants.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 300/400 -
#123
Driedelig stel van twee vazen en een coupe van Boheems kristal. Blauw gekleurd in de massa.
Un ensemble à trois pièces en cristal de Bohème, comprenant une coupe et deux vases. Bleu dans la masse.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100/150 -
#262
Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.No longer availableDim. 115 x 83 cmEstimate: € 100/120