#230
A pair of earrings made of 18 kt white gold set with white and black diamonds. With a total weight of 3.22 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1800 -
#695Lladro
‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.
#218
Een houten geploychromeerd Corpus Christi beeld. Armen manco. Eind 17e eeuws.
A wooden polychromed Corpus Christi sculpture. Arms missing. Late 17th century.No longer availableDim. 29cmEstimate: € 150 / 250 -
#536
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#613Sheffield Cutlery
Een verzilverd Sheffield in origineel mahoniehouten etui. 1 vork manco.
#296
Een houten Frans halkastje, handbeschilderd met florale elementen en 3 laden.
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976
#386
Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A pair of Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 67 x 140cmEstimate: € 60 / 90 -
#538
Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#491
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
Een lot van 7 zilveren armbanden in diverse uitvoeringen. Gemerkt.
#128Lladro
'Onward', limited edition Lladro sculpture, model number 1742, 460/1000, on wooden pedestal.No longer availableDim. 28 x 65 x 18 cmEstimate: € 300 / 400