#274
#600
Een goudkleurige schakelarmband. Gemerkt. YSL.
A gold-colored link bracelet. Marked. YSL.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#359Leo JordaensPeriod: 1944-2000
‘5 bomen op de heide’, olieverf op paneel, getekend Jordaens.
#108
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150/250 -
#434
“Buitenzorg met flamboyant”. Een schilderij, olieverf op board. Indonesisch thema. Opschrift achteraan. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
"Buitenzorg with flamboyant". A painting, oil on board. Indonesian theme. Inscription at the back. Signed illegibly at the bottom.No longer availableDim. 31 x 42cmEstimate: € 250/350 -
#559Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40/50 -
#49
#188
Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#27
Een rood koperen altaarbel met drie belletjes.
#53
Een lot tinnen voorwerpen.
A lot of pewter.No longer availableDim. 15kgEstimate: € 150/200 -
#169Yves DE CHASTELLUXPeriod: 1914
"Church view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 22cmEstimate: € 200/300 -
#178van Schierholz
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
A German porcelain sculpted chandelier decorated with 2 putti and floral elements. 4 lights. Marked at the bottom.No longer availableDim. 52 x 28cmEstimate: € 175/225