#235Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.
A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.No longer availableDim. h +- 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#702Een theeset van basaltware bestaande uit een theepot met classicistisch decor, suikerpot en melkkannetje met druivenranken en een zittende figuur boven aan het deksel.
A tea set of basaltware consisting of a teapot with classicistic decor, sugar bowl and milk jug with grape vines and a seated figure at the top of the lid.No longer availableDim. h 16,5 & 12,5 & 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#393Een lot van twee kristallen vazen. Eén kleurloze, gemerkt Val St. Lambert, de andere geel in de massa.
A lot of two crystal vases. One colourless, marked Val St. Lambert, the other yellow in the mass.No longer availableDim. h 25 & 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467J SchuybroekEen groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “Café”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large cylindrical coffee tin, with Art Deco inscription "Café". Red, black and gold colours. Manufactured by “Etabl. J. Schuybroek sa Anvers”.No longer availableDim. h44 x Ø23cmEstimate: € 150 / 200 -
#418Een set van drie Chinees porseleinen borden, met nog een andere toegevoegd. Meerdere haarscheuren.
A set of three Chinese porcelain plates, with another added. Multiple hairline cracks.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80