#496
Een handgeknoopt wollen Kelimtapijt.
#60
Een lange halssnoer van witte parels.
#776
#202
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
#696
Een zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 124 x 77 cm cmEstimate: € 200 / 240 -
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
#755
Un lot de jouets comprenant deux petits réchauds en fonte avec accessoires et des jouets en fer blanc comprenant une locomotive et quatre wagons ainsi que des rails (rouillés), deux pistolets de jeu (KB Paris) et un manège musical.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#457Royal Crown Derby
#308
Een lot van diverse bronzen, koperen en zamakken beeldjes.
#383
#372
Ivoren Christus, ingelijst. XIXde eeuw
Un Christ en ivoire encadré. XIXième siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 50 / 80