Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#215Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#203Delvaux, BruxellesEen pochette van toile de cuir.
Une pochette en toile de cuir.No longer availableDim. 11,5 x 17,5 cmEstimate: € 170 / 200 -
#211Delvaux, BruxellesEen ‘D’-pochette, groot model, van bruin leder.
Une pochette "D", grand modèle, en cuir marron.No longer availableDim. 12,5 x 16 cmEstimate: € 200 / 250 -
#191Delvaux, BruxellesEen miniatuur handtasje (Delvaux Charm) van pistachegroen leder, model ‘Madame’.
Un sac à main miniature (Charme Delvaux) en cuir vert pistache, modèle 'Madame'.No longer availableDim. 7 x 9 cmEstimate: € 330 / 380 -
#167Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas. Model Eugène’.
Un sac à main en cuir noir. Modèle Eugène'.No longer availableEstimate: € 580 / 650 -
#201Delvaux, BruxellesEen handtas van bruin toile de cuir.
Un sac à main en toile de cuir marron.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#143Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas. Met certificaat ‘Songe Trotteur Ravello’.
Sac à main en cuir brun. Avec certificat “Songe Trotteur Ravello”.No longer availableEstimate: € 350 / 450
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#60Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 11,70 gEstimate: € 350 / 450 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#608Le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée. Marqué.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,64 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#48Een grote sierschotel van Delfts aardewerk met blauw op wit decor. Naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un grand plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc. Après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#407Een Indisch bronzen reliëf.
Un relief indien en bronze.No longer availableDim. h: 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#697Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.No longer availableDim. h: 11,5 - 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#429“Pierre - Aalst”. Naambord van een boot.
"Pierre-Alost". Plaque signalétique d'un bateau.No longer availableDim. 210 cm x 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#234Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg
Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kgNo longer availableDim. h: 13 cm - 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#188Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.
Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225Lemaire, ParisEen theaterkijkertje van messing, deels bekleed met parelmoer. In oorspronkelijk lederen etui. Begin XXste eeuw. Gemerkt.
Jumelles de théâtre en laiton, partiellement recouvertes de nacre. Dans étui en cuir d'origine. Début XXe siècle. Marqué.No longer availableEstimate: € 50 / 80

