Other lots in this auction
-
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 315 cmEstimate: € 300/400 -
#217
Polychroom houten beeld van Christus. XVIIde eeuw.
Sculpture en bois polychrome représentant Jésus Christ. XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 600/1000 -
#629
Een antieke stenen graanmolen.
Moulin à farine en pierre.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#625
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#730
Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hardhout met roze marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/300 -
#348Porcelaine d’Auteuil, Paris
Een reeks van zes jachtborden met verschillende decors op het plat naar ontwerp van Jacques Lobjoy. Onderaan gemerkt.
Suite six assiettes à gibier aux décors différents d’après Jacques Lobjoy. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#553
Een serie van vijf dessertborden van polychroom Chinees porselein, versierd met personages afgewisseld met bloementuilen in vier uitsparingen. Canton, XIXde eeuw (Ø 22 cm, één hersteld, één met schilfer en haarscheur), evenals een paar soortgelijke grotere borden (Ø 24,5 cm, één met schilfers).
Suite de cinq assiettes à dessert en porcelaine de Chine polychrome décorées de personnages alternant avec des bouquets de fleurs dans quatre cartouches. Canton, XIXe siècle (Ø 22 cm, 1 réparation, un éclat et un cheveu), ainsi qu’une paire d’assiettes semblables plus grandes (Ø 24,5 cm, une avec éclats).No longer availableDim. Ø 22 & 25 cmEstimate: € 200/250 -
#304
Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#538
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze slaapogen. Gemerkt ABG Made in Germany en genummerd 1352/55.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux dormant gris. Marque ABG, Made in Germany et numéro 1352/55.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120/200 -
#48
Beeldje van een jachthond. Galvanoplastie. Naar P.J. Mène.
Statuette d’un chien de chasse. Galvanoplastie. D’après P.J. Mène.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50/80 -
#727
Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450/550