Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#104Delvaux, Bruxelles
Een zijden sjaal.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#143Delvaux, Bruxelles
Een ‘Bucket bag’ van toile de cuir.
Un sac seau de Toile de Cuir.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 260/300 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een grote bruin lederen flapbag, model ‘Louise Baudrier’.
Un grand sac à rabat en cuir marron, modèle Louise Baudrier .No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 300/350 -
#178Delvaux, Bruxelles
Een portefeuille van zwart struisvogelleder met hoesje. Gebruikssporen.
Un portefeuille en cuir d'autruche noir avec couvercle. Signes d'usure.No longer availableDim. 12 x 10,5 cmEstimate: € 320/360
Similar lots by type
-
#131Hermes, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#133Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#128Must de Cartier
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#500Yves Saint Laurent
Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#208
Een oude paraplu met 800‰ zilveren handvat. Belle epoque.
Ancien parapluie avec manche en argent 800/1000. Belle époque.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#221
Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#600
Een Delfts blauwe schotel met een vissersscène en het opschrift “N° 11. Rooke der Haring of Bockemhang”. Achteraan gemerkt Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIe eeuw. Enkele bakfoutjes.
Un plat bleu de Delft avec une scène de pêche et l'inscription N ° 11. Rooke der Haring ou Bockemhang . Marqué au dos Lambertus Cleffius, De Metaale Pot. XVIIIème siècle. Quelques défauts de cuisson.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#50
Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,13 ct.No longer availableDim. 9,62 gEstimate: € 600/800 -
#672
“Abstracte compositie”. Een collage op papier. Gesigneerd.
Composition abstraite . Un collage sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 28 cmEstimate: € 50/80 -
#97
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80/100 -
#318
Een lot van elf boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”
Un lot de onze livres sur Anvers: - “Tussen kaai en schip”- “De zijdenijverheid te Antwerpen”- “Geschiedenis van Borgerhout”- “100 jaar Zuid”- “V-bommen op Antwerpen”- “Dit waren de semini’s kinderen”- “Borgerhoutse kunstenaars”- “Antwerpen door de eeuwen heen”.- “Marnix van Sint Aldegonde”- “Antwerpen van Romeins veer tot wereldhaven”- “25 années de vie Anversoise”No longer availableEstimate: € 55/80 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#468
Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#321
Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30/50 -
#490
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250/350 -
#515
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#73
Een fijn uitgestoken juwelenkoffertje, versierd met bladermotieven rondom en het deksel getooid met een draak. (letsel aan binnenkant deksel).
Un écrin à bijoux finement sculpté, décoré de motifs de feuilles tout autour et le couvercle orné d'un dragon. (dégât à l'intérieur du couvercle).No longer availableDim. 21 x 32 x 17 cmEstimate: € 60/80 -
#466
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400