Other lots in this auction
-
#783
Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.
Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.No longer availableDim. h: 45, 70 & 86 cmEstimate: € 50/60 -
#5
Vier verschillende zakhorloges waaronder één Roskopf.
Quatre montres de gousset diverses dont une Roskopf.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#720
Een Engelse wandelstok met degen, de handgreep versierd met sterling zilveren kop. Gedateerd met jaarletter ‘P’ voor 1889.
Une canne Anglaise avec une épée dont la poignée est décorée d’une tête d’argent. Datée avec une lettre ‘P’ 1889.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/220 -
#86
Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#446
Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
Une table de salon, style Chippendale, à cinq pieds et finition en cannage.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40/70 -
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#208Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945
“Terugkeer van de oogst”. Een bronzen groep. Gesigneerd.
“Retour de moisson”. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 800/1000 -
#528
Een grote kom van Chinees porselein met een famille-noire decor van pioenen. Onderaan gemerkt. Met houten sokkeltje.
Un grand plat en porcelaine de Chine avec un décor famille-noire et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100/150 -
#51Hy Dognon
Comtoiseklok van gedreven koper met witte emaillen wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre repoussé et cadran émaillé blanc.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#447
“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60/80