Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.

Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.

Baromètre de bateau portugais dans une caisse en laiton. Le récipient à mercure dans une caisse en bois séparée.
Dim. L. 95 cm
SKU: 1003200697.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #697
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #637

    Een grijs granieten kunstwerk.

    Sculpture en granit gris.
    No longer available
    Dim. 215 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #189
    V. Plaquet

    “Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.

    “Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #184
    William-Louis Angus
    Period: 1823 - 1916

    “Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #243

    Een Arabisch zilveren bordje met gegraveerd decor. 256,3 gram

    Petite assiette arabe en argent avec décor gravé. 256,3 g.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    “Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.

    “Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 & 18 x 28 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #772

    Een houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #36

    Een aardewerken kruik met twee oren en beslag in de vorm van bladeren.

    Cruche en faïence à deux anses et rehaussée de feuillage.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #711

    Een lot apothekersglaswerk en een oude injectiespuit.

    Lot de verrerie de pharmacie et une ancienne seringue.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #752
    Hummel

    Twee beeldjes en een wijwatervat, achteraan gemerkt. Eén kleine beschadiging aan een mandje.

    Deux statuettes et un bénitier. Marque au verso. Un petit éclat au panier.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #762

    Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.

    Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een aardewerken siercoupe met meerkleurig decor, gedragen door bronzen bacchanten en met ramskoppen. Onderaan gemerkt.

    Coupe décorative en faïence à décor polychrome portée par des bacchantes en bronze et ornée de têtes de bélier. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #586

    Twee smeedijzeren fietsenstaanders.

    Deux support vélo en fer forgé.
    No longer available
    Dim. l: 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More