Other lots in this auction
-
#408
Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.
Collection de pièces de monnaie concernant des bandes dessinées. Ed. Monnaie Royale de Belgique.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#438
Een zandloper van tin en glas.
Sablier en étain et verre.No longer availableDim. h 41,5 cmEstimate: € 50/60 -
#49
“Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Deux petites et une grande assiette en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. Ø: 20 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#106
Een paar kleine fauteuils, bekleed met grijs textiel. italiaans werk, 2007.
Paire de petits fauteuils recouverts de textile gris. Travail italien, 2007.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#514Jan Van Rhijnnen
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Haagse school, gesigneerd.
“Paysage du polder”. Aquarelle sur papier. Ecole de La Haie, signée.No longer availableDim. 22,5 x 32,5 cmEstimate: € 200/300 -
#599
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 360/400 -
#595Artemide Milano
Een staande designlamp van kunststof. Model ‘Chimera’ naar ontwerp van Vico Megistretti. gemerkt.
Lampadaire design en plastique. Modèle Chimera d’après Vico Megistretti. Avec marque.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 400/500 -
#296
Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
Petit meuble en chêne ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. 83 x 63 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#198
Een Zwitserse cilindermuziekdoos “Mandoline” met acht melodieën. In kist, versierd met marquetterie.
Boîte à musique suisse “Mandoline”. Huit mélodies, le meuble décoré de marquetterie.No longer availableDim. 14 x 54 cmEstimate: € 550/600 -
#510Telefunken
Een oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.
Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/70