Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.
Val Saint Lambert

Een presse-papier van amberkleurig kristal in de vorm van een vogeltje. Ontwerper De Sorss. Onderaan gemerkt.

Presse papier en cristal ambre en forme d'oiseau. Créateur De Sors. Marqué en bas.
Dim. h: 8 cm
SKU: 3008220351.
Category: Kristal.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #351
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #542
    Val Saint Lambert

    Een lot van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt.

    Lot de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés. Non marqué.
    No longer available
    Dim. H:19cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #552
    Val Saint Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen wijnglazen. Niet gemerkt.

    Un ensemble de douze verres à vin en cristal incolore. Non marqué.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen en kleurloos glas.

    Un vase de verre vert et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #385
    Val Saint Lambert

    Drie verschillende vaasjes van geslepen en gekleurd kristal. Alle drie gemerkt en het kleinste genummerd op 250 exemplaren.

    Trois vases différents en cristal taillé et coloré. Tous les trois marqués et le plus petit numéroté sur 250 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 17 & 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #355
    Val Saint lambert

    Twee vaasjes en twee kleine coupes op voet van geslepen en gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, allen genummerd op 250 exemplaren en resp. gedateerd 1994 en 1995.

    Deux vases et deux petites coupes sur socle en cristal taillé et coloré. Marqués en bas, tous numérotés sur 250 exemplaires et resp. datées de 1994 et 1995.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #285
    Val Saint Lambert

    Een parfumflesje en een parfumverstuiver van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Un flacon de parfum et un vaporisateur de parfum en cristal taillé et doublé rouge. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #583
    Val Saint Lambert

    Een mauve en blauwe schaal van kristal.

    Un bol en cristal mauve et bleu.
    No longer available
    Dim. L 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #618
    Val Saint lambert

    Drie verschillende vaasjes van gekleurd kristal op voet in lichtgroen, docnkergroen en blauw. De eerste twee gemerkt onderaan.

    Trois vases différents en cristal coloré sur pied en vert clair, vert foncé et bleu. Les deux premiers marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5, 22,5 & 23 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #357
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en met nummer 129/175/93.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué en bas et avec le numéro 129/175/93.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #608
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé incolore et rouge. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #611
    Val Saint Lambert

    Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.

    Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.
    No longer available
    Dim. l: 66, 56 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #671
    Val Saint Lambert

    Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un solifiore et un vase en cristal taillé et doublé rouge. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331
    Val Saint Lambert

    Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm Ø 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #308
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Ontwerp Guido Bon.

    Un vase design en cristal incolore. Marqué en bas. Conception Guido Bon.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #261
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #48
    Val Saint Lambert

    Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 15 -25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #291
    Val Saint Lambert

    Drie geslepen kristallen fluitvaasjes op voet, model Solignac, waarbij twee groene en een rode. Allen gemerkt en in originele doos.

    Trois vases flûtes sur pied en cristal taillé, modèle Solignac, deux verts et un rouge. Tous marqués et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #267
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.

    Un vase design en cristal coloré. Années 1950. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277
    Val Saint Lambert

    Een designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.

    Un vase design en cristal coloré. années 1950. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h:26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een lampenvoet van paars kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal violet. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een ronde vaas van kleurloos en groen kristal. Zonder merk.

    Vase rond en cristal incolore et vert. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597
    Val Saint Lambert

    Twee geslepen kelkvazen van resp. donker- en lichtgroen gedubbeld kristal op kleurloze voet. Beide gemerkt met label en onderaan.

    Deux vases calice taillés resp. cristal doublé vert foncé et vert clair sur une base incolore. Les deux marqués avec étiquette et en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120

Similar lots by type

  • #348

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 1& cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #693

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.

    Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:5-30cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #328

    Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.

    Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #327

    Twee geslepen kristallen schalen.

    Deux coupes en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #185

    Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.

    Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 & 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #34

    Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.

    Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. H:17cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een lot van vier verschillende ambachtelijk gemaakte Italiaans glazen presse-papiers met gekleurde inclusies.

    Un lot de quatre différents presse-papiers en verre italien fabriqués à la main avec des inclusions colorées.
    No longer available
    Dim. h: 5 & 10 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #67

    Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm (z.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #323

    Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.

    Un vase de cristal coloré. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #417

    Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.

    Un vase en cristal taillé et en partie doublé magenta. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215

    Een kom en een kleine tazza van geslepen en groen gedubbeld Boheems kristal.

    Un bol et une petite tazza en cristal de Bohème doublé vert et taillé.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 & 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #648

    Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.

    Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.
    No longer available
    Dim. h: 17, 11 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #395
    Lalique, France

    Een siercoupe van gesatineerd kleurloos kristal, versierd met vogeltjes en bladeren in reliëf.

    Coupe décorative en cristal incolore satiné, à décor d'oiseaux et de feuilles en relief.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm Ø: 11,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.

    Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #211

    Twee stuks Boheems kristal, bestaande uit een fraai uitgewerkte schaal met decor van gele draken in gesatineerde cartouches en een geslepen vaas met amberkleurig bloemendecor en dito voet.

    Deux pièces en cristal de Bohême, composées d'une vasque joliment détaillée à décor de dragons jaunes dans des cartouches satinés et d'un vase taillé à décor floral et base couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #110

    Een 18 K witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.

    Une bague en forme de fleur en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,92 ct.
    No longer available
    Dim. 7,32 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #170

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,20 ct et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 6,82 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #641

    Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.

    Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #253

    Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.

    Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 150
  • #196

    Een gefineerd mahoniehouten kofferbank in Louis-Philippestijl.

    Bac-coffre en placage d'acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 124 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #700

    Drie mooie gebedenboekjes: “Journée du Crétien”, Antwerpen ca 1885. “L’imitation de Jésus Christ”, Brepols Turnhout XIXe eeuw. “Paroissien romain”, Paris XIXe eeuw, met benen omslag. Alle goud op snee. We voegen er nog twee gebedsboekjes, oude prentkaartjes en foto’s aan toe.

    Trois beaux livres de prières : « Journée du Crétien », Anvers vers 1885. « L'imitation de Jésus Christ », Brepols Turnhout XIXe siècle. « Paroissien romain », Paris XIXe siècle, avec couverture en os. Tout or sur la tranche. Nous ajoutons deux autres livres de prières, de vieilles cartes postales et des photos.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #130

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #470

    Een rok en bijpassende bolero van zwart tulle bezet met pailletten en bloemen.

    Une jupe et son boléro assortis en tule noire sertie de sequins et de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.

    Une écharpe en satin noir avec empiècements en dentelle sertis de fleurs brodées.
    No longer available
    Dim. 280 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een paar gebeeldhouwde houten afrikaanse palaverstoeltjes.

    Une paire de chaises africaines à palabres en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More