Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.

Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.

Presse-papier en verre polychrome italien.
Online only
SKU: 2006180215.
Categories: Glaswerk, Online Only.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #215
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #217

    Een kruis van cloisonné op rood koper met een messingen corpus.

    Crucifix en cloisonné sur cuivre rouge. Corps en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #6

    Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.

    Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #96

    Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.

    Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.

    Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cl
    Estimate: € 30 / 40
  • #64

    Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.

    Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #116

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #181

    Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.

    Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #11

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).

    Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een buste van Nefertiti van grijsgepatineerd gips. Een schilfer bovenaan.

    buste de Néfertiti en plâtre gris. Eclat vers le haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #80

    Een vaas van bruin glas.

    Vase en verre brun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #168

    Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.

    Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Een vaas van Imariporselein.

    Vase en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #290
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #50

    Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.

    Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.

    Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #304
    J. De Busschere

    “Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1932.

    ”Vue fermière”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1932.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349

    Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.

    Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #332
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #386

    Twee reproducties naar Saverys. We voegen er een ingekleurde ets van Luigini aan toe. Genummerd 151/350.

    Deux reproductions d’après Saverys. Nous ajoutons une eau-forte par Luigini numérotée 151/350.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #384
    Petrus Mertens
    Period: 1919 - 1986

    “Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #120

    Twee verschillende kruiken van meerkleurig aardewerk, waarbij één gemerkt van Becquet.

    Deux différentes cruches en faïence polychrome dont une avec la marque de Becquet.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #190

    Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #229
    Hutschenreuter Solb, Bavaria

    Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.

    Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More