#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#249Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
A large copper casserole with lid and a red copper kettle.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Jan De BouvrieEen vuurschaal in marmer en RVS door Jan De Bouvie .
A fire bowl in marble and stainless steel by Jan De Bouvie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
#6Een lot van 45 geldbiljetten van België en de wereld.
A lot of 45 money notes from Belgium and the world.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30