#282Een replica Spaanse helm.
No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#298Rex“De Landloper”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#60Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40