#208Een paar glazen vazen, een rookbuine en een gecraqueleerde.
No longer availableOnline onlyDim. h 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#104Een set van 2 chinese bordjes als relatiegeschenk in kader en etui .
#283Een paar porseleinen kaarsenhouders met gekleurde figuren.
No longer availableOnline onlyDim. h 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een lot porselein e.a. polychroom, een dinnerset, beschadigingen.
No longer availableOnline only -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
A lot of 3 vintage dolls from the mid 19th century.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 60 / 100