#134‘Stilleven met Savooi’, een ingekaderde tekening gesigneerd Merel ‘84.
'Still life with Savoy', a framed drawing signed Merel '84.No longer availableOnline onlyDim. h 91 x b 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#18Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
“Sailboat at the pier”. Oil on canvas. SignedNo longer availableOnline onlyDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Antoine Op de Beeck“Afbeldinge van de silvere schuppe”. Twee etsen.
"Images of the silver schuppe". Two etchings.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Lou Dackx“Hoevezicht in de winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘71.
#170Eduard Cools“Boerenerf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
“Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Choisy“Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.
"Woman with blue eyes". A screen print on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25 / 30 -
#40“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#32Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
#28“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#138“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Bergen’
#61G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Winter street view. Oil paint on panel. Signed and dated 1900.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#66Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
A screen print with a combination of works by various artists signed by them.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120