Other lots in this auction
-
#503
Een antiek Keizersbeeld van gepolychromeerd en verguld hout. Enkele beschadigingen.
Une statue impériale antique en bois polychrome et doré. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#467
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
Une dent d'hippopotame, décorée de feuilles de fer forgé.No longer availableDim. l: 38cmEstimate: € 60 / 100 -
#317
Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.
Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.No longer availableDim. b: 13 - 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#660
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#62Josée Melsen
“Zomers binnentuintje”. Aquarel op papier. Uit nalatenschap van de kunstenares.
Jardin intérieur d'été. Aquarelle sur papier. Provenant de la succession de l'artiste.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 30 / 35 -
#161Deutschland
Een collectie postzegels bestaande uit: 5 DAVO-albums. Duitsland en Berlijn, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD en Berlijn 1947-1983, Sovjetzone en DDR 1945-1977, DDR 1978-1990 (de laatste niet erg volledig, de eerste zeer onvolledig).
Une collection de timbres composée de : 5 albums DAVO. Allemagne et Berlin, 1946 - 1975, 1970-1979, BRD et Berlin 1947-1983, zone soviétique et DDR 1945-1977, DDR 1978- 1990 (ce dernier pas très complet, le premier très incomplet).No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#403Val St. Lambert
Een vaas van roze en kleurloos kristal met getorste ribben. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal rose et incolore avec des côtes torses. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49
“Straatdanser”. Ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening: Willy Sluiter. (1873 - 1949)
“Danseur de rue”. Etude colorisée sur papier. Porte une signature : Willy Sluiter. (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#85
Een 18 K geelgouden speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 140 / 160 -
#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
Un miroir mural avec un bord doré. Motif Louis XV.No longer availableDim. 79 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#468
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en planten.
Une paire de pots-cylindres en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs et de plantes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 125 / 140