Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een processielamp en een bel van messing.
Een processielamp en een bel van messing.
Een processielamp en een bel van messing.

Een processielamp en een bel van messing.

Une lampe de Procession et une sonnette en laiton.
SKU: 0603180437.
Category: Koper.
Auction day: 7 March 2018 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #751

    Twee inktstellen, waarbij het eerste bronzen in barokke stijl, versierd met een hoofdje en porseleinen recipiënten. Het tweede in art nouveaustijl met een kleurloos kristallen inktpot en een draaiend deksel.

    Deux encriers, dont le premier dans le style Baroque avec décoration d’une tête et des récipients en porcelaine. Le deuxième de style Art Nouveau, avec le pot à encre en cristal incolore et le couvercle est tournant.
    No longer available
    Dim. b: 33 & h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #399

    Een halfrond bijzetmeubeltje van notenhout.

    Un petit meuble en noyer, demi cercle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #398

    Een messingen haardgarnituur met twee vuurbokken en vierdelig haardstel.

    Une garniture de cheminée avec deux blocs et un ensemble de cheminée en quatre pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #693

    Een paar balustervaasjes, een dekselvaasje en een asbak van cloisonné op geel koper, met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkeltjes.

    Deux vases balustre, un vase à couvercle et un cendrier en cloisonné sur cuivre jaune, avec un décor de fleurs et oiseaux. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #820

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Een verguld koperen staande lamp met negen lichtpunten met bolle glazen kapjes.

    Un lampadaire en cuivre doré à neuf points lumineux et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351

    Een uiltje en een zwaan van messing.

    Un petit hibou et un cygne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #311

    “Engel”. Een beeld van massief messing op een granieten voetstuk.

    ”Ange”. Une statue en laiton massif sur socle en granite.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #728

    Een dog van massief messing.

    Un dogue en laiton massif.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #725

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #283

    “Edel koppel”. Twee beelden van massief messing naar de XVIIIe eeuw.

    ”Couple noble”. Deux statues en laiton massif d’après le XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373

    Een lot messing, bestaande uit een doopfont, een waterketel, een koffiekan en twee olielampen, waarbij één met blauw glas.

    Un lot d’objets en laiton comprenant une bouilloire, une cafetière et deux lampes à huile, dont une avec du verre bleu.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #671

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van pioenen.

    Deux vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune avec un décor de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #788

    Een lot koper en messing, bestaande uit een grote kan, een aquamanile, een brasero, een processielamp, een beddenpan, een haardstel, een pannetje en een vijzel met stamper.

    Un lot d’objets en cuivre et laiton, comprenant une grande verseuse, une aquamanile, un brasero, une lampe de procession, XXXX, une garniture de cheminée, une poêle, et un mortier avec un pilon.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #49
    Jan Jacob Fels
    Period: 1816 - 1883

    “Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    ”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #811

    Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.

    Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #48

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #391

    Een lot geel en rood koper, bestaande uit een kookpot, en ketel, een waterketel en een doofpot.

    Un lot d’objets en cuivre rouge et jaune comprenant une casserole, une marmite , une bouilloire et un étouffoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #427

    Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.

    Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #93
    Alessi

    Een design theestel van wit metaal, bestaande uit een fluitketel, een melkkannetje en een suikerpot met lepeltje. Gemerkt.

    Un service à thé design comprenant une bouilloire, un pot à lait et un sucrier avec cuillère. Portent une marque.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #307
    J. Richard à Paris

    “Le Glyphoscope”. Een oude fotocamera met platen en in tasje. Omstreeks 1904.

    ”Le Glyphoscope”. Un apareil photo ancien à plaques, dans une sacoche. +- 1904.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #525

    Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.

    Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 80 / 120
  • #740
    Victorinox swiss Army

    Een automatische herenhorloge met lederen armband.

    Une montre automatique pour homme avec bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #460

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.
    No longer available
    Dim. 9,31 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #280

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffier cabochons van ± 0,70 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de cabochons de saphir pesant ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,21 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #526

    Hollands sterkabinet van gefineerd notenhout. XVIIIde eeuw. Letsels en slijtage.

    Un cabinet hollandais en bois de placage de noyer. XVIIIième siècle. Dégâts et usures.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 1000
  • #5

    Een lot van zes wollen tapijtjes.

    Un lot comprenant six petits tapis en laine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #604
    Armand Dandoy
    Period: 1834 - 1898

    “Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #401

    Paar terrines in de vorm van eenden van polychroom Chinees porselein.

    Deux terrines en forme de canards en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #416

    Een magazinerekje en een bijzettafeltje van smeedijzer met aardewerken tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.

    Un porte-magazines et une petite table en fer forgé et tablette à carreaux. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. b: 53 & 43 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #697

    Een lot van vier bronzen paarden van verschillende groottes.

    Un lot de quatre statues en bronze de tailles différentes représentant des chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More