#103Alphons NosedaPeriod: 1885-1945“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
#404J. Callens“Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#168“De Belgische koningen.” Een lot van 24 zilveren munten. 999‰.
“The Belgian kings.” A lot of 24 silver coins. 999‰.No longer availableDim. 471,50g en 11,88g 999‰Estimate: € 300 / 400 -
#414Mau PutjanTwee diverse tekeningen.
#95Een reservistenpijp met kop van handbeschilderd porselein, steel van diverse houtsoorten en hoorn. Gedateerd 1900-1902 en met opschrift “Hoch lebe der Reservemann”.
A reservist pipe with head of hand-painted porcelain, stem of various types of wood and horn. Dated 1900-1902 and with the inscription “Hoch lebe der Reservemann”.No longer availableDim. L: 95 cmEstimate: € 120 / 160 -
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12 -
#535Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25