#394Een studie en collage “Naïve alpenwei met boerderij en koeien, te Appenzell.” Aquarel op papier en collage met olieverf op doek.
study and collage “Naïve alpine meadow with farm and cows, in Appenzell.” Watercolour on paper and collage with oil on canvas.No longer availableDim. 34 x 27,5 & 50 x 40 cmEstimate: € 380 / 480 -
#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
#588HermleEen eikenhouten wandklok met glasdeur-en wanden. Gemerkt “Hermle” regulateur.
An oak wall clock with glass door and walls. Marked "Hermle" regulator.No longer availableDim. 150 x 44cmEstimate: € 100 / 150 -
#671LufftEen paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.
A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#243HergéDe Avonturen van Jo, Suus en Jokko. “Stratokruiser H.22, 1e en 2e Episode”, “Het Mysterie van Straal V, 1e en 2e Episode”. De vier albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 en 1953. Goed gelezen tot goede staat.
The Adventures of Jo, Suus and Jokko. “Stratocruiser H.22, 1st and 2nd Episodes”, “The Mystery of Ray V, 1st and 2nd Episodes”. The four albums, hard cover, Ed. Casterman 1952 and 1953. Well read to good condition.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#395Een mahoniehouten armstoel bekleed met gebloemd fluweel. Tijdperk Louis-Philippe.
A mahogany armchair upholstered in floral velvet. Era Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#576AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75 / 100 -
#108Edmond LevêquePeriod: 1814-1864“Le Pêcheur” gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van visser met vismand, gesigneerd onderaan op voet “Lévêque”.
“Le Pêcheur” patinated bronze sculpture depicting a fisherman with a fishing basket, signed at the bottom of the foot “Lévêque”.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 200 / 300