#626Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
A hand-knotted wool rug. Wear.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40 / 60 -
#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37O.I.P. GandEen messingen microscoop.
A brass microscope.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#370Een halsketting met schakels van zilver bezet met marcassiet.
#529Salvador Dali“Paarden”. Litho. Gesigneerd en genummerd 1/250 buiten de plaat.
"Horses". Lithograph. Signed and numbered 1/250 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
#3Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 25 / 35