#489Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#291WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
Set of four orange polychrome earthenware vases with two matching plateaus. One flake on the smallest dish.No longer availableDim. H: 5-10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#7Een vaasje gemonteerd als lamp met taferelen uit de klassieke oudheid. Laat 19de eeuw.
A vase mounted as a lamp with scenes from classical antiquity. Late 19th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 60 -
#263Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#519Salvador Dali“Bloemen”. Drie rasterdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#456BidjarEen Oosters wollen tapijt.
An oriental wool carpet.No longer availableDim. 330 x 230 cmEstimate: € 280 / 360 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#94Rémy De Pillecijn“De Leie in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260