#200Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.No longer availableDim. 5,15 g p: 1 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#148“Aankondiging van de Heer” Een reliëf van terracotta. Achteraan gemerkt en gestempeld.
“Annunciation of the Lord” A terra cotta relief. Marked and stamped on the back.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 45 / 55 -
#158Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#353Twee vissen in blauw en geel Murano glas.
Two fish in blue and yellow Murano glass.No longer availableDim. H.39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#416ShirazEen wollen karpet. Handgeknoopt.
A wool rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 50 / 60