#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#381Een groot lot ontwerptekeningen voor meubels. Grotendeels potlood op papier.
A large lot of design drawings for furniture. Mainly pencil on paper.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#411lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#150Een 18 Karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,68 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,55 ct. FVSI1.
An 18 karat white gold ring set with a central diamond of +- 0.68 ct. and brilliants with a combined weight of +-0.55 ct. FVSI1.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#441Een dekselvaas van Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen op lichtgroene fond. Medio XXste eeuw. Schilfer aan de hals.
A Chinese porcelain lidded vase with a famille rose decoration of flowers on a light green background. Mid XXth century. Chip on the neck.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298Les Voitures de Tintin“Le Bolide Rouge”. Kuifje in racewagen (uit De Sigaren van de Farao). Miniatuurauto in display. Als nieuw. Ed. Moulinsart.
“Le Bolide Rouge”. Tintin in a racing car (from The Cigars of the Pharaoh). Miniature car in display. As New. Ed. Moulinsart.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 80 / 120