Other lots in this auction
-
#643Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
Lot of 4 glazed earthenware jugs and pots, presumably 16th century archaeological finds.No longer availableDim. 13cm x Ø8cmEstimate: € 100 / 150 -
#326Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.
A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.No longer availableDim. 163 x 40 x 40cmEstimate: € 200 / 300 -
#297A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#264Marcel Henneghien“Hoevezicht bij Itterbeek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm view near Itterbeek.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Twee handgeknoopte wollen tapijtjes, waarbij een Beloutch en een Pakistaans.
Deux tapis en laine noués à la main, un Beloutch et un Pakistanais.No longer availableDim. 158 x 105 & 198 x 124 cmEstimate: € 50 / 70 -
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
"L'ange gardien". Two colored XIXth century engravings. In nice gilded frames and behind glass.No longer availableDim. 55 x 45 cm (kaders)Estimate: € 160 / 200 -
#619Suzanne Bomhals“De straatballerina’s”. Litho. Gesigneerd en 74/99 buiten de plaat.
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Gillot Laurent TournayEen zwarte hoge hoed van zijde.
A black silk top hat.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. FVVS1.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.86 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#32Maurits Bilcke“Ruine”. Een inkttekening, gesigneerd en gedateerd 1948.
"Ruin". An ink drawing, signed and dated 1948.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat yellow gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 650 / 750 -
#142Felicien Rops“Jong Boerenpaar”. Gekleurde gravure. Gesigneerd in de plaat.
"Young Farmer Couple". Coloured engraving. Signed in the plate.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 300 / 400

