#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Léon VogelaarEen paar ronde bronzen plaquettes met voorstelling van Albert I en Elisabeth. Vergulde omlijsting. Ten gunste van de Foyer des Orphelins, Bruxelles.
#513Twee houten Aziatische sculpturen gemonteerd als appliques, in de vorm van een Pegasus en een pauw. Vermoedelijk 18de eeuws.
Two Asian wooden sculptures mounted as appliques, in the shape of a Pegasus and a peacock. Presumably 18th century.No longer availableDim. h 28 & 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#421Een paar Chinees porseleinen Famille Rose borden. Qinglong. Eén met haarscheur.
A pair of Chinese porcelain famille rose plates. Qinglong. One with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een paar cloisonné vazen, in geometrische waaiervorm.
A pair of cloisonné vases, in a geometric fan shape.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80 / 100