Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.

Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.

Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.
SKU: 0602180830.
Category: Spiegel.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #830
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #1089

    Een grote schouwspiegel van verguld hout.

    Grand trumeau en bois doré et sculpté.
    No longer available
    Dim. 113 x 185 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #548

    Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.

    Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #1082

    Een grote trumeauspiegel van verguld hout.

    Grand trumeau en bois doré.
    No longer available
    Dim. 180 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #674

    Een houten spiegel met geslepen glas.

    Un miroir en bois et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 129 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #549

    Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.

    Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. 77 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1034

    Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.

    Un miroir rectangulaire style Louis XV avec encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #842

    Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.

    Un miroir avec encadrement en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #655
    Sakuraba

    “Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.

    “Rossignol et fleurs de prunier”. Bois et soie peints.
    No longer available
    Dim. 95 x 180 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #367

    Een wandkandelaar van verzilverd metaal. We voegen er een opengewerkte messingen kandelaar aan toe.

    Applique en métal argenté. Nous ajoutons un bougeoir en laiton ajouré.
    No longer available
    Dim. l: 51 & 57 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #899
    Toyohara “Yoshi” Chikanobu
    Period: 1859-1920

    “Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    ”Meiji Beauties.” Triptyque. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #575

    Eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl.

    Buffet en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 197 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #29
    J. Reiter

    “Zeezicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 13 x 9 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #202
    Louis Robbe
    Period: 1806-1887.

    “Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 60,5 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #704

    Vaas van kleurloos geslepen kristal met een vergulde metalen rand.

    Un vase en cristal taillé incolore avec rebord argenté.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #1057

    Paar vazen art nouveau. Gemerkt: Liberty. Recent werk.

    Deux vases, Art Nouveau. Marque: Liberty. Oeuvres récentes.
    No longer available
    Dim. H. 33,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #385

    Een 18 karaats geel gouden markiesvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.

    Bague marquise en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 1,78 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #110

    Een 18 karaats platina hanger bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.

    Pendentif en platine 18 ct serti de petits diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’onyx.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More