#1089Een grote schouwspiegel van verguld hout.
#842Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#674Een houten spiegel met geslepen glas.
#549Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1034Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.
#1082Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
#548Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90 / 110
#526Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir central de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#1097Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
#490ZandjanPerzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#914Utamaro II“Theeceremonie”. Gekleurde houtsnede. XIXde eeuw.
”Cérémonie à thé.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
Un lot d’objets en cuivre jaune comprenant un arrosoir, deux chaudrons, un bidon à lait et un poêlon.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#420Een XIXe eeuws spinnewiel.
Rouet ancien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 20 / 30 -
#554Alfred Jos Auguste Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vieux Coin”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
#934Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“Geisha”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Geisha.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 35 x 23,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’un rubis central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 500 / 600