Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Elixir d’Anvers

Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.

Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.
Dim. 67 x 44 cm
SKU: 2409190069.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #69
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #618

    Een zittende Boeddha van verguld en deels roodgepatineerd brons.

    Un Bouddha assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #542
    Kuniyoshi Utagawa

    Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met voorstellingen van krijgers. XIXde eeuw.

    Une série de trois gravures sur bois japonaises en couleurs, représentations de guerriers. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582
    Christ Michiels
    Period: °1939

    “Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een toiletstoel gecamoufleerd als ladenkastje met klapblad en faux tiroirs. Engelse stijl. Binnenwerk verwijderd. Kleine letsels. Engels werk, XIXde eeuw.

    Une chaise toilette camouflée en armoire à tiroirs à tabattant en faux-tiroirs. Style anglais. Intérieur non présent. Petits dégâts. Travail anglais, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 57 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Marokkaans wollen tapijt.

    Un tapis du Maroque en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 166 x 85 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #821

    Een gevarieerd lot strips allerlei. 62 stuks.

    Un lot varié de 62 bandes dessinées.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #654

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #101

    Twee complete albums met telkens 300 Liebig Chromo’s.

    Deux albums chromos Liebig, 300 pièces chacun.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #664

    Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    Een paar lampenvoeten van verguld brons in de vorm van musicerende tempelwachters.

    Une paire de pieds de lampe en bronze doré sous forme de gardiens de temple en musique.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm (66 cm met kap)
    Estimate: € 100 / 120
  • #813

    Een kleine messingen Boeddha met staander.

    Un petit Bouddha en laiton avec support.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #703

    Een lot van vijf zeeschelpen en drie stuks koraal.

    Un lot de cinq coquillages et de trois pièces de corail.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More