Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Elixir d’Anvers

Een publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.

Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.
Dim. 67 x 44 cm
SKU: 2409190069.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #69
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #590

    Een paar verguld houten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois doré style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #681

    Een paar messingen koetslampen. Gemonteerd op elektriciteit en houten wandbevestigingen.

    Une paire de lampes de carrosse en cuivre. Montées sur électricité et attaches murales en bois.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #366

    Een armstoel met rieten zit. Régencestijl.

    Un fauteuil avec assise en roseau. Style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Een brede houten tuinbank.

    Un banc de jardin en bois. Large.
    No longer available
    Dim. 87 x 197 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #755

    Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.

    Un bureau à un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 101 x 83 x 51,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #649
    P. Alechinsky

    “Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.

    ”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #751

    Lot Imari porselein. 6 stuks.

    Un lot de porcelaine Imari. 6 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #443

    Een lot, bestaande uit twee kleurloze kristallen schotels en een blauwe asbak van Val St. Lambert, een Boheems kristallen dekseldoosje en een kleurloze Murano asbak. Enkele randschilfers.

    Un lot comprenant deux plats en cristal incolore, un cendrier bleu Val St. Lambert, une boîte à couvercle Bohème, et un cendrier Murano incolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. Ø: 12 - 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.

    Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #455

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #349
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne et portes à moulures. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 195 x 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More