#723Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.
Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
#774Een affiche van Keith Haring.
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met in markies geslepen diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en marquise ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,11 gEstimate: € 700 / 900 -
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
#52Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Een winterlandschap naar Valerius De Saedeleer. Gesigneerd en E.A buiten de plaat.
Un paysage hivernal d’après Valerius De Saedeleer. Signé hors planche.No longer availableDim. 54 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#843Een kleine bronzen brûle-parfum. Japans werk.
#64Elisabeth Ostendorf“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,22 ct et d’une améthyste ovale de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 300 / 400