Other lots in this auction
-
#891
Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#649P. Alechinsky
“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#705
Een grote verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl. Medio XIXe eeuw.
Un grand trumeau doré style Louis-Philippe. Mi- XIXème siècle.No longer availableDim. 220 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#785
Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40/60 -
#893
Een paar lage messingen kandelaars.
Une paire de candélabres bas en laiton.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#715
“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
”Acteur Kabuki et coq”. Une gravure sur bois. Ecole Utagawa.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#191A. Gaudez
“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450/550 -
#828
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#547
Een devotiekalender van bamboe met tien voorstellingen rond een voorstelling van Ganesh. Thais werk.
Un calendrier de dévotion en bamboe à dix représentations autour d’une représentation de Ganesh. Travail Thais.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#510
Een lot van 61 strips, bestaande uit 51 albums van ‘Jommeke’, waaronder enkele eerste drukken (De muzikale Bella, Met Fifi op reis, ...), een abum van ‘Kari Lente’, een album van ‘De lustige kapoentjes’, een album van ‘Thomas Pips’, 3 albums van ‘Nero’ en een album van ‘Langteen en Schommelbuik. Eveneens twee verhalen van Jeff Nys (Pius X & Bernadette) en een Engelstalig kleurboek met strip van Jommeke.
Un lot de 61 bandes dessinées, comprenant 51 albums de ‘Jommeke’ dont des premières éditions tels que Fifi op reis, De muzikale Bella. Un album de ‘Kari Lente, un album des ‘Lustige Kapoentjes’, un album de ‘Thomas Pips’, 3 albums de ‘Nero’ et un album de ‘Langteen en Schommelbuik. Aussi deux histoires par Jeff Nys ( Pius X & Bernadette) et un livre de coloriage de Jommeke. ’.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#573
Een Chinese snuffbottle met handgeschilderd decor. Onderaan gesigneerd.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois à décor peint à la main. Signature à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 110/130 -
#616
Meshed. Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Meshed. Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 381 x 297 cmEstimate: € 300/400