#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#433Oude houten graanschepel.
Une ancienne pelle à grains.No longer availableDim. L. 115 cmEstimate: € 20 / 25 -
#610Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met tapisserie.
Un fauteuil sculpté style Louis XIII, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#887Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
Une paire de candélabres en laiton. Flandre, XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99Johan Baptiste Homanni”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
#860MärklinBelgische kraan en wagon zonder doos.
#151Robert DetrixhePeriod: °1935Een lot van vijf schilderijtjes met fruit, uitgevoerd op broodplankjes. Gesigneerd.
Un lot de cinq peintures de fruits, fait sur des planches à pain. Signées.No longer availableDim. 37 x 16 cmEstimate: € 200 / 240 -
#798Engelse tafelklok met houten kast.
Une pendule de table anglaise en bois.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 35 / 50 -
#464Een lot glas en kristal, bestaande uit elf coupes met vergulde decors en elf kleurloze coupes, waarbij een reeks van zeven en twee paar.
Un lot de verre et de cristal, comprenant onze coupes à décors dorés et onze coupes incolores, dont une série de sept et une paire.No longer availableDim. h: 8 - 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120