Other lots in this auction
-
#450“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
Cabochon ovale d’améthyste pesant ± 14,75 ct.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#416Een notenhouten bijzettafeltje op centrale poot en met één lade.
Une petite table en noyer sur pied central et à un tiroir.No longer availableDim. 71 x 39 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#750TomadoEen vintage wandrekje met vijf houten legplanken.
Une étagère murale à cinq planches. Vintage.No longer availableDim. 40 x 65 x 107 cmEstimate: € 50 / 80 -
#7Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een lampenvoet met een beer, een wijwatervaatje, een pijpenrekje met karikaturaal mannetje, een lot diertjes en twee reliëfs, waarbij een afbeelding van de stervende leeuw van Luzern.
Un lot de gravures sur bois, comprenant un pied de lampe avec un ours, un bénitier, un porte-pipes avec un petit bonhomme en caricature, un lot de petits animaux et deux reliefs, dont un représentant le lion mourant de Lucerne.No longer availableDim. h: 24 - 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
Une statue sur pied en marbre, style classique.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een ovale smaragd van ± 1,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une émeraude ovale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#168DelvauxEen lederen handtas met met meerkleurig geweven motief.
Un sac à main en cuir tissé polychrome.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#713Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Een goudgepatineerd houten butlerspiegel.
Un miroir majordome en bois à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 65 / 75 -
#867Een bronzen aquamanile.
Une aquamanile en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 100

