Similar lots by type
-
#682
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 37 (buiten) Ø: 24 (binnen)Estimate: € 120/200 -
#235
“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
“Garçon avec pomme et fille avec des fleurs”. Un groupe en plâtre patiné blanc.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 120/200 -
#565
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#198
Twee hertenkalfjes van ijzer.
Deux veaux de cerf en fer.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 160/200 -
#505
Een paar gestileerde verguld messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 420/440 -
#514
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 400/700 -
#468
Een bronzen Boeddha.
Un Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 160/180 -
#560
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 78 cm (buiten) Ø: 56 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#359
Een Boeddhistisch verhaal, handgeschilderd op papier. Dubbelzijdig.
Recit bouddhiste peint sur papier. Double face.No longer availableDim. 140 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#518
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met blauw op witte decors van personages en vogels in een landschap.
Paire de chaises de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages et d'oiseaux dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 360/400 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#498
Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h : 43 cm (z.s.)Estimate: € 80/100 -
#665
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met een lade.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec un tiroir.No longer availableDim. 56 x 51 x 51 cmEstimate: € 70/100 -
#527
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400 -
#541
Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200/220 -
#684
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken herdershond. Lichte schade aan de staart.
Chien de berger en faïence émaillée multicolore. Légers dégâts à la queue.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40/50 -
#521
“Samen onder de paraplu”. Een grote bronzen groep.
"Ensemble sous le parapluie". Un grand groupe en bronze.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#625
Een Chinese gebeeldhouwd hardhouten piedestal met marmeren blad en entretoise.
Guéridon chinois en bois dur sculpté avec plateau et entretoise en marbre.No longer availableDim. h: 80 cm Ø: 46 cmØEstimate: € 100/120 -
#477
Twee bronzen plaquettes in art-nouveau stijl naar het werk van Alphonse Mucha.
Deux plaques de bronze de style Art Nouveau d'après l'oeuvre d'Alphonse Mucha.No longer availableDim. 8,5 x 23 cmEstimate: € 360/380 -
#555
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm Ø: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 56 x 56 x 56 cmEstimate: € 50/80 -
#570
Een grote Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Une grande jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 80 cm(buiten) Ø: 58 cm (binnen)Estimate: € 200/300 -
#610
Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.
Jardinière en faïence bleue de Chine.No longer availableDim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)Estimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#419Nicole Halsberghe
“Tokyo”. Pastel op papier. Origineel voor een lithografie op vier exemplaren. Gesigneerd.
"Tokyo". Pastel sur papier. Original pour une lithographie en quatre exemplaires. Signé.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 65/80 -
#332Bulle-Clock
Een elektrische wandklok in messingen kast.
Une horloge murale électrique dans un boîtier en laiton.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#48
Een Madonna met kind van gepolychromeerd en verguld terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#222G. Gories
“Stilleven met klaprozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“ Nature morte aux coquelicots”. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1939.No longer availableDim. H: 48-60cmEstimate: € 45/60 -
#323Herend
Drie diverse vaasjes van veelkleurig porselein met bloemen en pruimen versierd. Onderaan gemerkt.
Trois vases divers en porcelaine multicolore à décor de fleurs et prunes. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 16 cm à 23 cmEstimate: € 35/45 -
#276
Een eikenhouten ééndeurskastje met een lade in de gordel, geflankeerd door twee gebeeldhouwde engelenkopjes. Neo-barok, XIXde eeuw.
Un meuble à une porte en chêne avec un tiroir en ceinture, flanqué de deux têtes d'anges sculptées. Néo-Baroque, XIXème siècle.No longer availableDim. 91 x 66 x 43 cmEstimate: € 120/200 -
#629
“Marine”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paul Permeke.
"Marine". Huile sur toile. Attribué à Paul Permeke.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#118Wirel
Willy Vandersteen en Karel Verschuere. “Bessy”. Eerste uitgaven: n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Uitgaven tussen 1955 en 1962: n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. En restanten (alle pagina’s) van n° 4. Ed. Erasme. De meeste in goede staat, sommige met balpensporen en gebruikelijke slijtage. Franse taal.
Willy Vandersteen et Karel Verschuere. "Bessy". Editions originales : n° 6, 15, 26, 27, 28, 36, 41, 47, 63. Editions entre 1955 et 1962 : n° 1, 2, 5, 9, 17, 21, 32, 35. Et restes ( toutes pages) du n° 4. Éd. Érasme. La plupart en bon état, certaines avec des marques de stylo à bille et des usures. Langue française.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#461
Een paar cilindrische vazen van veelkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen in uitsparingen. Canton, XIXde eeuw. Met vergulde bronzen monturen.
Paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine polychrome, à décor de personnages et de fleurs en cartouches. Canton, XIXème siècle. Avec montures en bronze doré.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200 -
#97Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/150 -
#338
“De trouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans kunststof. Met gekroonde N.
"La Fidélité". Un groupe de plastique italien multicolore. Avec N couronné.No longer availableDim. H: 25cmEstimate: € 25/35 -
#609
“Japans landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en met stempel.
"Paysage japonais". Aquarelle sur papier. Signé et avec cachet.No longer availableDim. 67 x 67 cmEstimate: € 40/60