#260Sully
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#650Mori
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#751
Twee presse-papiers van Muranoglas met inclusies.
#338
Een klok van roos marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#53
Russische icoon met het leven van Christus met centraal de Verrijzenis. XIXde eeuw. Slijtage aan beschildering, centrale aaneenzet zichtbaar.
Icône russe représentant la vie du Christ avec la Résurrection dans le centre. XIXe sièlce. Usures à la peinture, attachement de deux parties visible.No longer availableDim. 36 x 31 cmEstimate: € 300 / 400 -
#366
Twee kinderstoeltjes van hout en metaal uit de jaren 70.
#27
Een lot van drie karaffen en een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
#237
#596
#119
“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couple de bergers”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23,5 x 30,5 cmEstimate: € 200 / 240