#811
Een verlengbare ovale tafel.
Table ovale à allonges.No longer availableDim. 119 x 99 cmEstimate: € 40/60 -
#8
#531
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
#467
Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/80 -
#477
Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.
Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.No longer availableDim. 105 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#426
Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
#742
“Zittend naakt.” Litho. Draagt handtekening binnen de plaat: Rassenfosse 1924.
”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 200/240 -
#236
Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage style Empire à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250/280 -
#129Henri Joseph Pauwels
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 60/100