Similar lots by type
-
#556Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#774Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#9Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110 / 130 -
#790“Slangenbezweerder”. Beeld van donker gepatineerd brons op arduinen sokkel.
“Le charmeur de serpent”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 120 / 140 -
#397Een kleine beer van donker gepatineerd brons.
Petit ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. L 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#33Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#693Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstraite”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#727Een paar bronzen kandelaars in art-decostijl met vier lichtpunten gedragen door een knielende naakte vrouw.
Paire de candélabres en bronze de style art déco à quatre lumières portées par une femme nue agenouillée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 450 / 500 -
#13“Staand naakt”. Een bronzen beeldje op groen marmeren sokkel. “Getekend ‘Philippe’.
“Nu debout”. Statuette en bronze sur socle en marbre vert. Signée Philippe.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220 / 240 -
#428Buste van brons. Donker patina. Gemonogrammeerd WW.
Buste en bronze. Patine foncée. Monogramme WW.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#338Een matador van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.
Matador en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#216J. Neutek“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#733Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#29Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#417Een mannenhoofd van brons. NIgeria.
Tête d’homme en bronze. Nigeria.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#738“Omhelzing”. Beeld van donker gepatineerd brons. Naar een werk van A. Archipenko.
“L’étreinte”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre par Archipenko.No longer availableDim. H 70 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#764Een hexagonale hallantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale en bronze et verre.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 180 -
#346E. Carlier“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280 / 320 -
#408Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#402Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#698Een racewagen uit de jaren ‘20 van verzilverd brons.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en bronze argenté.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 160 / 180 -
#331Lalouette“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#767Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.No longer availableDim. h: 105Estimate: € 90 / 110 -
#691Michel Hereman“Geabstraheerd dierenfiguur”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Animal abstrait”. Sculpture en faïence. Monogrammée.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#470OmegaEen automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#221Een groep van drie dansende saters van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois satyres dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#180Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 10,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#596Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#704Roger Boutens“Gloxinia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
“Gloxinia”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#36GrundigEen gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3D. Années 50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100 / 120 -
#557Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.
Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#491Een schotel van Chinees porselein met een famille-rosedecor van geisha’s. Onderaan gemerkt.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose de geisha. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een wassen Mariabeeld met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 39 cmlEstimate: € 25 / 40 -
#631Een zittende Boeddha met 24 armen van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Bodhisatva assis à 24 bras. Porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135Een 18 karaats wit en geel gouden trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct.
Alliance en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,28 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 600 / 800

