#422Marcel - Louis BaugnietPeriod: 1896 - 1995“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Composition . Technique mixte. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 40,5 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#246Een halfronde wandtafel met drie poten en een tussenblad.
#129Henri (?) Descamps“Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Sur un banc dans le parc”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#114Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50 / 80 -
#320Een paar 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes.
Une paire de bagues en or blanc 18 carats serties de petits diamants.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#533Een antiek Aziatisch houten beeld met sporen van polychromie. Op sokkel.
#336Een mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 60