Other lots in this auction
-
#313Twee vazen van roze geslepen kristal en een lampvoet van blauw kristal. Gemerkt Val St-Lambert.
Deux vases en cristal taillé rose et un pied de lampe en cristal bleu. Marqué Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#549Vera Paraughia“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#97Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#551Een vaas van Chinees porselein met een decor van een wijze op een ezel en van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Chine décoré d'un sage sur un âne et de personnages dans un jardin. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een lot heiligenbeelden van biscuit, bestaande uit een groot en een klein Mariabeeld, een Christus Heilig Hart, een St. Jozef met kind en een Sint-Antonius met Jezus.
Un lot de statues de saints en biscuit, composé d'une grande et une petite statue de Marie, un Sacré-Cœur du Christ, un Saint Joseph avec enfant et un Saint Antoine avec Jésus.No longer availableDim. h: 19 - 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231“Acrobate met hoepel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Preiss.
Acrobate avec cerceau . Une sculpture en bronze sur un socle en marbre noir. D'après une oeuvre de Preiss.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#649Jean CarzouPeriod: 1907 - 2000“L’automne”. Een lithografie. 1965. Gesigneerd en genummerd 22/120 buiten de plaat.
L'automne . Une lithographie. 1965. Signée et numérotée 22/120 hors planche.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#536Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.
Un ensemble de jardin en fer forgé patiné blanc, composé d'une table avec cinq chaises pliantes.No longer availableEstimate: € 240 / 260 -
#42Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'hiver flamand . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
marchand . Une statue en ivoire d'Asie finement sculptée. Signée en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 250 / 350 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100

