#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#67Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
#337Asterix Collectie. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert/René/Goscinny-Uderzo. Zes albums in box.
Collection Astérix. Ed. Lekturama. 1989 Les Editions Albert / René / Goscinny-Uderzo. Six albums en boîte.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
#166Een fijn gebeeldhouwde neo-barokke vierdeurskast naar Antwerps voorbeeld. Omstreeks 1900.
Une armoire néo-baroque à quatre portes finement sculptée d'après un exemple anversois. Vers 1900.No longer availableDim. 140 x 160 x 48 cmEstimate: € 300 / 500 -
#468Een gepolychromeerde stenen Nepalese Boeddha.
Un Bouddha népalais en pierre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#326Een grote trom.
Une grosse caisse.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#142Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,74 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#76Drie gietijzeren raamvoorhangen/ -versieringen.
#242Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et patiné rouge.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80 / 120