#287Een reeks van vier glazen kaarsenhouders met een decor van herten en bomen.
#384Paar oriëntalistische prenten. Op de passepartout: Paul G.
Paire d'estampes orientalistes. Sur le passe-partout: Paul G.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 70 / 80 -
#149Alphonse MoraPeriod: 1891-1966“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de ville . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Een klein madonnabeeldje onder glazen stolp.
#335Een 18 karaats wit gouden ring bezet met kleine briljantjes en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de petits diamants et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 350 / 450 -
#553Een verguld bronzen Boeddha.
#323“Sint Martens Latem”. Paul Haesaerts. Ed. Arcade, 1976. In stofhoes.
#20Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,32 gEstimate: € 150 / 200