Other lots in this auction
-
#52“Ballerina”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.T.
Ballerina . Huile sur toile. Monogrammée C.T.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 120 -
#686Een reeks van vier Engelse stoelen.
Une série de quatre chaises anglaises.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#614“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120 / 200 -
#65Een lang halssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier de perles d'eau douce.No longer availableDim. +/- 125 cmEstimate: € 140 / 180 -
#584Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadiging rechts onderaan.
Nu féminin . Huile sur toile. Signé. Endommagé en bas à droite.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#345Drie verschillende 18 karaats wit en geel gouden sluitingen en één 14 karaats geel gouden pen.
Trois différentes fermoirs en or blanc et jaune 18 carats et une épingle en or jaune 14 carats.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 50 / 80 -
#47Een lot Europees aardewerk, bestaande uit een paar kleine bordjes, een scheerbekken, een diepe schaal, een diep bord en een bordje met Franse lelie. Grotendeels XIXe eeuw. Verscheidene randschilfers.
Un lot de poterie européenne, composée de quelques petites assiettes, un bassin à raser, un bol profond, une assiette creuse et une assiette à lys français. En grande partie du XIXème siècle. Plusieurs éclats.No longer availableDim. Ø: 16 - 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#386Een rond bijzetmeubeltje in koloniale stijl met twee tussenbladen.
Une table d'appoint ronde de style colonial avec deux tablettes d’entretoise.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 69 cmEstimate: € 50 / 70 -
#120Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 14,53 gEstimate: € 120 / 160 -
#237Een paar bronzen spelende meisjes op een stoel. Onderaan gemerkt.
Une paire de filles en bronze jouant sur une chaise. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 1290 / 200 -
#94Jules De CortPeriod: 1918-1999“Bloemen in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleurs dans un vase . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#466Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400

