#530Een Shiva Nataraja-beeld van brons.
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
#526De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een notenhouten eetkamer in Lodewijk XVI-inspiratie, bestaande uit twee buffetten met marmeren blad, waarbij één met opzet, een tafel met marmeren blad en zes bijpassende stoelen. Afm: Buffet: 104 x 126 x 57 cm; Hoog buffet: 212 x 126 x 57 cm; tafel: 120 x 90 cm.
Une salle à manger en noyer d'inspiration Louis XVI composée de deux buffets en marbre, un à deux corps, d'une table en marbre et de six chaises assorties. Dimensions: Buffet: 104 x 126 x 57 cm Buffet haut: 212 x 126 x 57 cm, table: 120 x 90 cm.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#5401 gouden munt van 100 Kronen met beeldenaar van Frans-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Koninkrijk Hongarije.
1 pièce en or de 100 couronnes représentant Franz-Josef “Magyar Kiralysag”. Au 900/1000. Royaume de Hongrie.No longer availableDim. 33,95 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#410Een paar ijzerhouten piëdestals met marmeren blad.
Une paire de piédestaux en bois de fer avec dessus en marbre.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#623Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.
Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 160 -
#328Twee albums met oude postkaarten van Antwerpen. 624 stuks.
Deux albums avec des cartes postales anciennes d'Anvers. 624 pcs.No longer availableEstimate: € 120 / 200