#611
Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
#431
“Trompetspeler”. Metalen beeld op marmeren voetstuk.
#153
#688
Un grand nombre de fournitures de pharmacie anciennes, comprenant un four de séchage de pharmacie en cuivre, un mortier en bois et en porcelaine et 18 pots d'apothicaire (quelques fissures).No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#306
Een eikenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl.
#164
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
#388
Lot kleine messingen beeldjes. Overwegend Afrikaans werk.
#84Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#616
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#427
Een paar gepolychromeerd stenen Boeddha-handen in ‘vitarka-mudra’.
Une paire de mains de Bouddha en pierre polychrome en 'vitarka mudra'.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110
Une broche en or jaune 18 carats en forme de feuille sertie de pierres fantaisie.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 300 / 400