Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.

Een recente dekselvaas van Delfts blauw en wit aardewerk. En twee kleinere. Onderaan gemerkt.

Un vase à couvercle récent en faïence de Delft bleue et blanche. Avec deux plus petit. Marque sous la base. Petit éclat à un couvercle.
SKU: 2409190078.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #830
    Märklin

    Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.

    Trois paires de rails échangeurs électromagnétique K-rails.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #344

    Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.

    Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #811

    Een gevarieerd lot van 42 strips, uitgegeven bij Le Lombard, met onder andere ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, enz.

    Un lot varié de 46 bandes dessinées paru chez Lombard avec entre-autres ‘Michel Vaillant’, ‘Blake & Mortimer’, ‘Dan Cooper’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #361
    Karel Van de Woestijne

    “Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.

    ”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #1
    Warner Bros.

    “Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.

    ”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #604

    “Meisjeskopje”. Olieverf op paneel. In de geest van Daumergue.

    ”Tête de jeune fille”. Huile sur panneau. Dans l’esprit du travail par Daumergue.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #723

    Een vaas van rood Muranoglas met een mirafioredecor.

    Un vase Murano en verre rouge, décor mirafiori.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #700
    Indo-Mahai

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis d’Inde en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 186 x 121 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #618

    Een zittende Boeddha van verguld en deels roodgepatineerd brons.

    Un Bouddha assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #628

    Een schouwspiegel van goudgepatineerd hout.

    Un miroir de cheminée, encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. 142 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #253

    Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.

    Une statue sur pied en marbre, style classique.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More