Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met koperen hoorn.

Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met koperen hoorn.

Une réplique récente d'un vieux gramophone à pendule Victrola avec corne en laiton.
SKU: 9903210311.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #61

    Een Chinese viool met strijkstook in koffer.

    Un violon chinois avec un archet dans son coffre
    No longer available
    Dim. l:75 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #387

    Een snaarinstrument, gemaakt met een schildpadschild.

    Un instrument à cordes fait avec une carapace de tortue.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #301

    Een recente replica van een oude Victrola slingergrammofoon met dubbele messingen hoorn.

    Une réplique récente d'un vieux phonographe à pendule Victrola avec double corne en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #396

    Een oude balafoon. West-Afrika.

    Balaphone ancien. Afrique occidentale.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #473

    “Moeder Gods”. Reisicoontje met email.

    Mère de Dieu . Icône de voyage avec email.
    No longer available
    Dim. 12 x 8 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #141

    Een Perzische korte sabel in kindjalstijl met goudinleg en met benen heft.

    Un sabre court de style kindjal persan avec incrustations d’or et manche en os.
    No longer available
    Dim. L. 58 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #309

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst met ingelegd citroenhouten biesje.

    Un miroir rectangulaire dans un cadre en acajou avec des garnitures en citronnier incrustées.
    No longer available
    Dim. 78 x 62 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #500

    Zittende Luba man met een pijp. Houten beeld. DRC.

    Homme Luba assis avec une pipe. Statue en bois. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #87

    Een gesculpteerde albasten lampenvoet.

    Un pied de lampe sculpté en albâtre.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #538

    Een verguld bronzen Thaise Boeddha.

    Un Bouddha thaï en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #155

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een centrale robijn van +- 2,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #463

    “Vijf Heiligen”. Reisicoontje van messing met email.

    Cinq Saints . Icône de voyage en laiton avec émail.
    No longer available
    Dim. 14 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #358
    Alessi

    Twee verschillende broodmandjes en twaalf cocktailschaaltjes van wit metaal. Allen gemerkt.

    Deux paniers à pain différents et douze bols à cocktail en métal blanc. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. Ø: 10 & 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #558

    Een met leder bekleed schaakbord met metalen stukken.

    Un échiquier recouvert de cuir avec des pièces de métal.
    No longer available
    Dim. 62 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #176

    Een Engelse eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren, twee grote en vier kleine laden. We voegen er een antiek eikenhouten krukje aan toe (beschadiging).

    Un vaisselier en chêne anglais avec deux portes à panneaux en bas, deux grands et quatre petits tiroirs. Nous ajoutons un tabouret ancien en chêne (dégât).
    No longer available
    Dim. 209 x 155 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #121

    Vier kleine schaaltjes van verschillende afmetingen, waarvan twee met drie pootjes. Evenals twee kleine zoutlepeltjes. Gedreven en geciseleerd zilver met bloemenfriezen. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.

    Quatre petits plats de tailles différentes, deux à trois pieds. Ainsi que deux petites cuillères à sel. En argent percé et ciselé avec frises fleuries. Marqué en bas 840/1000 et poinçon de maître.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm max. 379 g
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More