#552Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.
Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 200 / 300
#545DelvauxEen handtas van rood leder.
Sac à main en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#495Lalique, FranceEen vogeltje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Petit oiseau en cristal incolore satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420 / 460 -
#537Een kopje van polychroom Chinees porselein versierd met personages en kalligrafie. Kleine schilfer.
Tasse en porcelaine de Chine polychrome décorée de personnages et de calligraphie. Petit éclat.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#242Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
#648Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine du Canton. Début XXe siècle.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#494“Parijs”. Zeefdruk naar een werk van Utrillo.
#7Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
#279Desutter“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#568Chinese houtsculptuur met personages.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 160