Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Een recente staande klok in eikenhouten kast.

Een recente staande klok in eikenhouten kast.

Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.
Dim. H:240cm
SKU: 3008220606.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #606
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #428

    Een bronzen zittende Mongoolse Boeddha.

    Un Bouddha mongol assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #589

    “Dorpsscène”. Olieverf op paneel. In de geest van David Teniers.

    "Scène villageoise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de David Teniers.
    No longer available
    Dim. 34x24cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #320

    Een paar gegraveerde knijpoorbellen.

    Paire de boucles d’oreilles type clips.
    No longer available
    Dim. 4,82 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #678

    Een klaroen en een autoklaxon van geel koper.

    Un clairon et un klaxon de voiture en laiton.
    No longer available
    Dim. H:27&33cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #630
    Daubreby Vanswae Bruxelles

    Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.

    Un boléro en satin rose saumon du 19ème siècle avec une broderie beige.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #333

    Een houten schrijfnecessaire met intarsia. Gemerkt Annie De Laet.

    Ecritoire en bois avec intarsia. Marqué Annie De Laet.
    No longer available
    Dim. L. 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #119
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1922

    “Veehoeder in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Bétail dans un paysage enneigé. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #584
    William Raymond Dommersen
    Period: 1850 - 1927

    “Zicht op Amersfoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes in het doek.

    "Vue d'Amersfoort". Huile sur toile. Signé. Deux déchirures dans la toile.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #412

    “Abstract landschap”. Een papiercollage”. Draagt handtekening.

    "Paysage abstrait". Un collage de papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #212
    Hagenaers

    “Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Scène de ferme à la pompe." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #465

    Een paar ronde tafels in art deco stijl.

    Une paire de tables rondes de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #408

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More