Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.

Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.
Dim. h: 210 cm
SKU: 1512200626.
Category: Klok.
Auction day: 16 December 2020 19:00
Catalogue #626
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.

    Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #627

    Een verguld zamakken schouwpendule, getooid met een allegorische voorstelling op de oogst. Met slinger en sleutel. Zonder dekglaasje. Achterste plaat beschadigd en bijgewerkt.

    Une pendule de cheminée en régule doré, décorée d'une représentation allégorique de la récolte. Avec balancier et clé. Sans couvercle en verre. Plaque arrière endommagée et réparée.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #183

    Een bronzen wandcartel in barokke stijl.

    Un cartel mural en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #635

    Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.

    Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.
    No longer available
    Dim. 143 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #315

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,15 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #447
    Nao by Lladro, Valencia

    “Geisha met waaier”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha avec éventail . Une figurine de porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #456

    28 sterling zilveren munten “Olympics”. Canada, 5 en 10 CAD, telkens 14 stuks. Recto Elizabeth II, verso diverse sporten.

    28 pièces en argent sterling. “Olympics”. Canada, 5 et 10 CAD, chaque fois 14 pièces. Recto Elizabeth II, verso sports divers.
    No longer available
    Dim. 1020 g
    Estimate: € 400 / 600
  • #63

    Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.

    Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #457

    Vier handschoenvormen van verzinkt koper.

    Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #542

    “La toilette”. Olieverf op board. Niet gesigneerd. Op de verso gedateerd 1938.

    La toilette . Huile sur panneau. Non signée. Datée 1938 au dos.
    No longer available
    Dim. 70 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #272

    “Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    Een lot van drie verschillende Chinese vazen, waarbij twee van porselein en één van Nankin-aardewerk. Allen onderaan gemerkt. De laatste met gat in de bodem.

    Un lot de trois vases chinois différents, deux en porcelaine et un en faïence de Nankin. Tous marqués en bas. Le dernier avec un trou dans le fond.
    No longer available
    Dim. h: 34 - 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #699

    “Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Animaux abstraits . Quelques dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #118
    Swarovski

    “Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.

    Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.
    No longer available
    Dim. 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #547
    Capodimonte

    Een paar boekensteunen van deels verguld en gepolychromeerd biscuit met beeltenissen van Cleopatra en Toetanchamon naar ontwerp van Eduardo Tasca. Gelimiteerde genummerde editie.

    Une paire de serre-livres en biscuit polychrome partiellement doré avec des images de Cléopâtre et Toutankhamon d'après un dessin d'Eduardo Tasca. Edition numérotée limitée.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 44 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,76 g
    Estimate: € 260 / 300
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More