Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.
Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.

Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.

Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.
SKU: 3005170651.
Category: Porselein.
Auction day: 31 May 2017 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #598

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #578

    Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #663

    Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.

    Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.

    Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.
    No longer available
    Dim. Ø: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #558

    Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.

    Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.
    No longer available
    Dim. h 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #623

    Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #597

    Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.

    Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #601

    Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.

    Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #475
    Royal Dux

    “Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.

    “Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 90 / 100
  • #683

    Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.

    Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #560

    Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.

    Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #722

    Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.

    Deux couples en porcelaine bruxelloise.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.

    Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #500

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.

    Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #600

    Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #799
    Choisy & Jenappes

    Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.

    Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.

    Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #563

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #565

    Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.

    Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.
    No longer available
    Dim. Ø: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #415
    Volkstedt

    “Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.

    “Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #593

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #671
    Kaiser

    Een grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #794

    Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.

    Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #805

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #288
    Vileroy & Boch

    Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #599

    Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.

    Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #533
    Kaiser

    Een vaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een paar gietijzeren deurkloppers in de vorm van koeien met een ring in de neus.

    Paire de heurtoirs en fonte en forme de vaches tenant un anneau dans leurs nez.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117

    Een leeuwin van goudgepatineerd brons op een natuurstenen sokkel.

    Une lionne en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #732

    “Drinkende monnik”. Een beeld van meerkleurig gips.

    “Moine buvant”. Statuette en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een Chinees porseleinen vaasje gedecoreerd met figuren gemonteerd als lamp.

    Un vase en porcelaine chinoise montée en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #691

    Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.

    Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #710

    Een grote sobere beukenhouten schildersezel.

    Un grand chevalet sobre en hêtre.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #340

    Acht postzegelalbums met Belgische zegels. Schaubek. - 1849-1949 (bijna leeg). - 1849-1949 (goed gevuld). - 1950-1970 (bijna compleet). - 1971-1982 (± volledig). - 1983-1990 (± volledig, met extra’s). Excellent. - 1949-1974 (bijna volledig). - 1975-1989 (volledig). - 1930 e.v. (luchtpost, taks, spoorwegen).

    Huit albums aux timbres postes belges. Schaubek. - 1849-1949 (presque vide). - 1849-1949 (bien rempli). - 1950-1970 (presque complet. - 1971-1982 (± complet). - 1983-1990 (± complet, aux extras). Excellent. - 1949-1974 (presque complet). - 1975-1989 (complet). - 1930 e.v. (poste aérienne, taxes, chemin de fer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #659
    Alfons Vermeir

    “Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More