Similar lots by type
-
#220NymphenburgEen porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#226Royal Doulton“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20 / 24 -
#128Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#227Royal DuxEen asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#87Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#211GoldimariEen cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#142Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#136Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200 / 240 -
#191Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#184“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#219Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#197Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#135Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#127Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#89Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#358Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Hutschenreuter Solb, BavariaEen serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#187Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#228VolkstedtDrie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 13-14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#90Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#119“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#287Johannes Blaeuw“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#86Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268MartheGestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#377Volkers“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een albasten asbak, versierd met twee bronzen olifantjes.
Un cendrier en albâtre, décoration de deux éléphants.No longer availableOnline onlyDim. l: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#349Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.
Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.No longer availableOnline onlyDim. h: 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#272Jean Poulain“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318De Graeve“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50 / 70 -
#311“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222“Dearest rose” Een replica van een XIXe eeuwse walrustand met gegraveerde decors.
“Dearest rose”. Réplique d’un dent de morse aux décors gravés.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#35Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
Collection de coquilles de la Floride, Ile de Sanibal. Accompagnée d’un livre explicatif.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70



