Similar lots by type
-
#191
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#135
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#184
“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#229Hutschenreuter Solb, Bavaria
Een serie van putti die de vier seizoenen voorstellen. Monochroom wit porselein met vergulde details. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1919.
Groupe de quatre chérubins figurant les saisons en porcelaine blanche. marque sous la base. Anno 1919.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 20/30 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120/200 -
#89
Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
Deux statuettes en porcelaine polychrome. Numérotées.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 20/30 -
#226Royal Doulton
“Elain” & “Fair maiden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Elain” et “Fair maiden”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 20/24 -
#136
Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200/240 -
#119
“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#224
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 15 cmEstimate: € 30/35 -
#220Nymphenburg
Een porseleinen bordje met geribde vleugel, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en verguld motief.
Petite assiette en porcelaine à aile aux côtes et décorée de fleurs peintes à la main et de dorures.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/25 -
#87
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#355
Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160/200 -
#228Volkstedt
Drie muzikanten van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
Trois musiciens en porcelaine monochrome blanche. Les trois avec marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 13-14 cmEstimate: € 30/35 -
#128
Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyActive bid: 210.00 €Dim. h: 49 clEstimate: € 30/40 -
#90
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#211Goldimari
Een cachepot van Japans porselein met een meerkleurig decor van goudfazanten en bloeiende struiken.
Cache-pot en porcelaine du Japon à décor polychrome de faisans et d’arbustes en fleurs.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20/25 -
#127
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#142
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#197
Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 190.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#358
Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.
Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 57 cmEstimate: € 80/120 -
#219
Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.
Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12
Other lots in this auction
-
#367
“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50/100 -
#252Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 48 x 75 cmEstimate: € 120/180 -
#29
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#331V.D. Noltens
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/60 -
#146
Lampenvoet op basis van een struisvogelei met verzilverd metalen montuur. Met kap.
Pied de lampe en forme d’autruche avec monture en argent. Avec abat-jour.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. H. 43 cmEstimate: € 60/100 -
#201
Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50 -
#70
Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
Deux vases en faïence sang-de-boeuf et pieds en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#32
Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H.28 cmEstimate: € 20/30 -
#58
“Stijlvol koppel”. Een beeld van goudgepatineerd gips naar een ontwerp van Fisher. Austin Productions Inc, 1987.
“Couple stylé”. Une statue en plâtre à patine dorée d’après une oeuvre de Fisher. Austin Productions Inc, 1987.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 80/140 -
#325C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#10
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#266Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300