#642Een moderne glazen vaas met gesluierd patroon in de massa.
A modern glass vase with a veiled pattern in the mass.No longer availableDim. 23 x Ø15cmEstimate: € 40 / 60 -
#650Een lederen juwelen koffertje met spiegel en fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, oorbellen een armband en een horloge gemerkt Kelton.
A leather jewelry case with mirror and fantasy jewelry including necklaces, earrings, a bracelet and a watch marked Kelton.No longer availableDim. 12,2 x 19 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#8Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.
#361Een paar Chinees porseleinen Fo-honden.
A pair of Chinese porcelain foo dogs.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#613Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#128Een zilveren dienblad, omstreeks 1900 uit Wenen, Keuren van Oostenrijk-Hongarije met makersmerk FR. 800‰.
A silver tray, circa 1900 from Vienna, Austro-Hungary hallmark with maker's mark FR. 800‰.No longer availableDim. 49 x 40 cm 1325 gEstimate: € 600 / 800 -
#243Een bronzen tuinornament.
#11“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#586Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#294SarreguéminesEen wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.
No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
A moderne tea table with square wicker top and lower tablet.No longer availableDim. 50 x 58 x 58cmEstimate: € 30 / 40