#77Jef Lambeaux
Een gipsen buste van een dame, naar Jef Lambeaux.
A plaster bust of a lady, after Jef Lambeaux.No longer availableDim. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#681Richard Sapper
Een fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#572Luc Goossens
“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#686
Een lot van 4 gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde bekleding.
#640Windsor
Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#267Karlsbader
A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.No longer availableDim. Ø 32,5 cm en 12 cmEstimate: € 35 / 40 -
#611
#602Paul Tuerlinckx
“Golf in de zee.” Pastel op papier. Gesigneerd.
#421
Een lot van 3 uit jade gesculpteerde snuisterijen.
A lot of 3 trinkets sculpted from jade.No longer availableEstimate: € 125 / 150 -
#174
Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.
Lot of five silver beakers. 380 g.No longer availableEstimate: € 125 / 175 -
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45